Polerowanie lakieru Wrocław – korekta i usuwanie rys z samochodu we Wrocławiu

Korekta lakieru to jeden z najbardziej wymagających, najżmudniejszych, ale również najbardziej spektakularnych procesów w zakresie autokosmetyki. Polerowanie auta umożliwia usunięcie większości zarysowań, zmatowień, a nawet wżerów na powłoce lakierniczej.

Polerowanie lakieru wydobywa blask oraz głębię koloru karoserii. Warto dodać, że profesjonalnie przeprowadzone usuwanie rys z lakieru to proces bezpieczny, a osiągnięty efekt jest długotrwały. By jednak tak się stało należy oddać pojazd w dobre ręce.

Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych, niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Polerowanie samochodu, korekta lakieru, usuwanie rys z lakieru – EcoShine Wrocław

Firma EcoShine, której siedzibą jest Wrocław oferuje Państwu profesjonalne polerowanie auta poparte doświadczeniem, pasją do pojazdów oraz opiniami naszych klientów (dostępne są na naszym Facebooku oraz Google+). Korekta lakieru to jeden z licznych procesów wchodzących w skład kosmetyki pojazdów. Takie kroki jak usuwanie rys z lakieru czy czyszczenie tapicerek to tylko niektóre z działań, jakie możemy podjąć, żeby zadbać o pojazd.

Profesjonalna korekta lakieru w dwóch wariantach

Lakierowanie samochodu we Wrocławiu w naszym wykonaniu to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi. Jako doświadczony zespół posiadamy niezbędną wiedzę, sprzęt i umiejętności. Dzięki nim Państwa samochód prezentował się niczym po wyjeździe z salonu. W naszej ofercie posiadamy dwa warianty korekty lakieru. Proponujemy tzw. one step, czyli usługę jednoetapową, która skutecznie odświeży powierzchnię. Drugą opcją jest renowacja lakieru samochodowego dwuetapowa, która jest nieco dłuższym procesem. To właśnie ona zapewni karoserii charakterystyczną taflę. Bez względu na wybór metody, oba sposoby zapewnią skuteczne usuwanie rys z lakieru.

Jeśli chcecie przygotować się na polerowanie samochodu, ale nie wiecie, ile trwają poszczególne procesy, zapraszamy do Wrocławia – możecie umówić się z nami na bezpłatne oszacowanie prac i wycenę. Podstawowe czynniki, które decydują o tym, ile trwa polerowanie lakieru to ilość zarysowań na lakierze, rozmiar pojazdu, ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przy wyborze usługi polerowania lakieru we Wrocławiu oferujemy promocję na powłokę polimerową o przydatności 6 miesięcy.

Renowacja lakieru

Co daje polerowanie lakieru?

  • Błysk! Usunięcie rys, zmatowień i wżerów powoduje, że światło odbija się od lakieru w zupełnie inny sposób, sprawiając, że nawet z daleka wygląda on o wiele lepiej. (SPRAWDŹ EFEKTY)
  • Głębię. W odpowiednio wypolerowanym lakierze w słoneczny dzień można przejrzeć się jak w tafli idealnie spokojnego jeziora.

  • Świeżość. Nawet najlepsze czyszczenie nie zastąpi pracy wysokiej jakości polerki. Samochód po zabiegu wygląda jakby kilka dni temu wyjechał z salonu.

Cennik

Odświeżenie lakieru ( tzw. one step)

Realizacja; 1-2 dni
Auta małe
od 700 zł
Auta średnie
od 900 zł
Auta duże
od 1100 zł
Dwuetapowa korekta lakieru

Realizacja; 2-3 dni
od 900 zł
od 1200 zł
od 1500 zł
PROMOCJA - przy polerowaniu lakieru powłoka grafenowa o trwałości do 12 miesięcy 299 zł
Zapraszamy na bezpłatną konsultację zabiegów.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa korekta lakieru?

Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu prac, wielkości samochodu oraz ilości zarysowań na lakierze. Można szacować, że jest to jeden dzień przy jednooetapowym odświeżeniu lakieru ( tzw. ONE STEP), do 3-4 dni pracy nad pełną korektą lakieru.

 
Jak długo utrzymuje się efekt po polerowaniu samochodu?

To pytanie niestety często pojawia się wśród klientów którzy korzystali z usługi popularnej “polerki” której efekt opiera się głównie na natłuszczeniu lakieru, przez co utrzymuje się tylko przez kilka myć. Efekt po profesjonalnie wykonanym polerowaniu jest permanentny – klient dostaje lakier pozbawiony większości rys i trwałość tego efektu uzależniona jest od tego jak będzie dbał o samochód. Dlatego też po wykonanej korekcie sugeruje się zabezpieczenie lakieru powłoką lub wysokiej klasy woskiem.

Czy każdy auto można polerować?

Praktycznie każdy lakier odpowiedniej grubości nadaje się do polerowania. Główną przeszkodą w wykonaniu tej usługi jest występowanie słabej jakości wtórnej warstwy lakierniczej.