Regeneracja / renowacja lakieru samochodowego – EcoShine Wrocław

Firma EcoShine, której siedzibą jest Wrocław oferuje specjalistyczne usługi odświeżania pojazdów. Renowacja lakieru samochodowego to proces wymagający i skupiony na dużej staranności. Służy on poprawie stanu zewnętrznej warstwy pojazdu, czyli tej, która każdego dnia jest narażona na zabrudzenia i uszkodzenia. Dobrze wykonane polerowanie lakieru daje pewność, że karoseria auta otrzyma piękny blask oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Możemy cieszyć się pojazdem przez długi czas i czerpać przyjemność z pielęgnacji idealnie przygotowanego lakieru.
Regeneracja lakieru to zabieg, który warto wykonywać w profesjonalnych salonach, które mają dostęp do odpowiednich środków. Specjaliści są wówczas w stanie dobrać odpowiedną metodę do danego pojazdu. W EcoShine we Wrocławiu podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, ponieważ uważamy, że renowacja lakieru jest uzależniona od stanu samochodu, ilości zarysowań, grubości oraz koloru lakieru i wielu innych czynników.

Car detailing concept. Auto cleaning and polish.

Polerowanie i korekta lakieru

Polerowanie czy też korekta lakieru to jeden z najbardziej wymagających, najżmudniejszych ale również najbardziej spektakularnych procesów pielęgnacji auta. Umożliwia usunięcie większości zarysowań, zmatowień, a nawet wżerów na powłoce lakierniczej, wydobywając blask orasz głębię koloru. Warto dodać, że profesjonalnie przeprowadzona korekta lakieru to proces bezpieczny, a osiągnięty efekt jest permanentny – jedynym sposobem na regres jest ponowne uszkodzenie powierzchni (dlatego tak ważna jest prawidłowa pielęgnacja). Niejednokrotnie auta po pełnej korekcie lakieru przewyższają standardy, które widzimy w salonach.

Nowoczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych, niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Cennik

Odświeżenie lakieru ( tzw. one step)

Realizacja; 1-2 dni
Auta małe
od 500 zł
Auta średnie
od 700 zł
Auta duże
od 900 zł
Dwuetapowa korekta lakieru

Realizacja; 2-3 dni
od 900 zł
od 1200 zł
od 1500 zł
PROMOCJA - przy polerowaniu lakieru powłoka polimerowa o przydatności 6 miesięcy 199 zł
Zapraszamy na bezpłatną wycenę indywidualną.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa korekta lakieru?

Czas trwania usługi uzależniony jest od zakresu prac, wielkości samochodu oraz ilości zarysowań na lakierze. Można szacować, że jest to jeden dzień przy jednooetapowym odświeżeniu lakieru ( tzw. ONE STEP), do 3-4 dni pracy nad pełną korektą lakieru.

 
Jak długo utrzymuje się efekt po polerowaniu samochodu?

To pytanie niestety często pojawia się wśród klientów którzy korzystali z usługi popularnej “polerki” której efekt opiera się głównie na natłuszczeniu lakieru, przez co utrzymuje się tylko przez kilka myć. Efekt po profesjonalnie wykonanym polerowaniu jest permanentny – klient dostaje lakier pozbawiony większości rys i trwałość tego efektu uzależniona jest od tego jak będzie dbał o samochód. Dlatego też po wykonanej korekcie sugeruje się zabezpieczenie lakieru powłoką lub wysokiej klasy woskiem.

Czy każdy lakier można polerować?

Praktycznie każdy lakier odpowiedniej grubości nadaje się do polerowania. Główną przeszkodą w wykonaniu tej usługi jest występowanie słabej jakości wtórnej warstwy lakierniczej.