Sprzątanie / czyszczenie samochodu – EcoShine Wrocław

W aucie, podobnie jak w mieszkaniu, czy w biurze spędzamy sporo czasu. Dlatego czyszczenie samochodu jest równie ważne, jak dbanie o dom – chcemy czuć się tam komfortowo. Firma EcoShine, której siedzibą jest Wrocław oferuje profesjonalne sprzątanie samochodu. Gwarantujemy wysokiej jakości serwis, który docenili już liczni klienci (opinie przeczytasz na naszym Facebooku i Google+). Posiadamy odpowiedni sprzęt, który wyczyści wszystkie te zakamarki i elementy, których trudno jest się pozbyć samemu. Odpowiednie zabiegi sprawiają, że auto wygląda prawie jak nowe.

Profesjonalne usługi w ofercie Ecoshine

W ramach kompleksowego czyszczenia samochodu we Wrocławiu odkurzymy i pozbędziemy się wszystkich zalegających śmieci. Schowki, różnego rodzaju wgłębienia czy obszar pod siedzeniami to miejsca, w których gromadzi się kurz i brud, których nie widać na co dzień. Warto zadbać także o odświeżenie siedzeń, niezależnie od tego, czy są to siedzenia materiałowe, czy skórzane. W przypadku tych drugich oferujemy także konserwację skór, co pozwala na utrzymanie ich w odpowiedniej kondycji i zapobiega przedwczesnemu rozrywaniu się i przecieraniu.
W naszej ofercie znaleźć można różne warianty czyszczenia samochodu we Wrocławiu. W zależności od potrzeb naszych klientów można wybrać mniej lub bardziej zaawansowaną usługę. Proponujemy podstawowe pranie tapicerki bądź kompleksowe czyszczenie auta w środku na terenie Wrocławia, obejmujące dogłębną i bezpieczną konserwację wszystkich elementów wnętrza pojazdu. Oferujemy także opcję dla posiadaczy tapicerki skórzanej.

Czyszczenie i sprzątanie samochodu – EcoShine Wrocław

Czyszczenie samochodu jest niezwykle ważne z kilku powodów. Po pierwsze, jeśli chcemy, żeby auto służyło nam jak najdłużej, warto dbać o wszystkie jego elementy. Regularne troszczenie się o nie jest działaniem zapobiegawczym – nie musimy wymieniać danych części, bo te, które mamy są w dobrym stanie. Po drugie, jeśli korzystamy z samochodu wraz z całą rodziną, ilość bakterii i brudu znacznie się zwiększa, a co za tym idzie – części wewnętrzne szybciej się zużywają i brudzą. Jazda czystym autem jest o wiele przyjemniejsza i zdrowsza, szczególnie dla małych dzieci.
Najbardziej podstawowe prace czyszczenia samochodu możemy zrobić sami, lecz gruntowne sprzątanie samochodu warto przekazać profesjonalnym firmom posiadającym wysokiej jakości środki czystości i sprzęt. EcoShine ma siedzibę we Wrocławiu i zapraszamy do nas wszystkich, którzy szukają profesjonalnej opieki nad swoim samochodem. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś umówić się na wycenę.

Car detailing series : Cleaning car interior

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza to nie tylko standardowe pranie i czyszczenie samochodu. Jest to dokładna, kompleksowa i wieloetapowa praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia samochodu. Obejmuje nie tylko wyczyszczenie auta ale przede wszystkim odpowiednią konserwację jego poszczególnych elementów.

Wnętrze każdego samochodu kryje w sobie prawdziwą mnogość różnego rodzaju tkanin, elementów z tworzyw sztucznych, skórzanych czy chromowanych. Każde wnętrze ma także różne potrzeby – czasem wystarczy wyczyszczenie skóry ale nierzadko potrzebna będzie jej renowacja, podobnie z innymi elementami – często dopiero polerowanie lub odtworzenie struktury plastiku przynosi pożądane efekty. Dlatego właśnie jest to zabieg bardzo czasochłonny jednak spektakularne efekty, które możemy uzyskać po jego wykonaniu są warte każdej poświęconej godziny i uwierzcie także każdej wydanej złotówki.

Cennik

Pranie tapicerki (fotele + kanapa)
(realizacja - 1 dzień)
180 zł
Kompleksowe pranie i czyszczenie auta
(fotele, kanapa, podłogi, dywaniki, tapicerka drzwi, bagażnik, kokpit i pozostałe elementy plastikowe, szyby)
(realizacja - 1 dzień)
350 zł
Kompleksowe pranie i czyszczenie auta + konserwacja skóry
(1-2 dni)
450 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa pełen detailing wnętrza?

W zależności od stanu w jakim przyjedzie do nas samochód i rodzaju tapicerki jest to jeden do dwóch dni roboczych.

 
Czy czyszczenie podsufitki jest bezpieczne?

Podsufitki czyścimy w kilku różnych technikach dobierając je do rodzaju jej wykonania. Jeśli sufit posiada miejsca gdzie już widoczne jest osłabienie kleju to nie wykonujemy tej usługi lub robimy to tylko miejscowo.

Czy można prać podgrzewane fotele?

Tak, system grzewczy znajduje się pod gąbką, a my nie dopuszczamy do jej przemoczenia.