Konserwacja tapicerki skórzanej i czyszczenie skór – Ecoshine Wrocław

Czyszczenie skór w samochodzie to ważny element regularnej pielęgnacji, w zamian za którą odpłacą nam one pięknym, matowym wyglądem oraz będą przyjemne w dotyku. Elementy te są zabezpieczane przy pomocy dedykowanych środków najwyższej jakości, a jeżeli ich stan tego wymaga również natłuszczane celem odzyskania ich elastyczności i zapobiegnięcia ich pękaniu – tak prezentuje się renowacja skóry.
Piasek i inne drobinki gromadzące się w łączeniach między elementami (ale nie tylko) są niczym papier ścierny, który powoli, ale konsekwentnie usuwa wykończenie, a następnie farbę. W Ecoshine we Wrocławiu renowacja tapicerki skórzanej przebiega profesjonalnie, z zastosowaniem odpowiednich środków, które nie zawsze dostępne są na sklepowych półkach. Nasi specjaliści od pielęgnacji samochodów wiedzą, jak prawidłowo przeprowadzić czyszczenie tapicerki skórzanej.

CZYSZCZENIE I RENOWACJA SKÓRY

Jak dbać o skórzaną tapicerkę?
Zaleca się regularnie pielęgnować skóry przy użyciu profesjonalnych kosmetyków wysokiej jakości przynajmniej dwa razy do roku. Oprócz tego kluczowa jest też jej impregnacja odpowiednimi środkami. O wszystkim poinformujemy Cię wyczerpująco po wykonaniu usługi.

Czemu skóra wymaga renowacji?
Tarcie! I brak prawidłowej pielęgnacji.Wycieranie lakieru na skórze powodowane jest tysiącami suwów dżinsu, kurtki, płaszcza czy nawet nagiej ludzkiej skóry.

Od czego zależy jakość renowacji tapicerki ze skóry?
Od jakości zmatowienia powierzchni pod farbę, jej skrupulatnego odtłuszczenia, dobrania koloru i w końcu pewnej ręki umiejętnie nakładającej lakier pistoletem lakierniczym. Nic łatwego.

Cennik

Czyszczenie i konserwacja foteli skórzanych
(realizacja - 1 dzień)
od 250 zł
Dodatkowa warstwa ochronna (zabezpiecza przed wycieraniem i farbowaniem skóry np. od jeansów) +30 zł/fotel
Kompleksowa renowacja skór
(2-3 dni)
od 800 zł
Zabezpieczenie skór topową, bezpieczną powłoką z gamy Optimum
(1-2 dni)
od 900 zł
Zapraszamy na bezpłatną wycenę indywidualną.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Jak często można / należy czyścić tapicerkę skórzaną?

Im częściej tym lepiej, ponieważ skóra potrzebuje nie tylko regularnego czyszczenia ale także nawilżania aby zachowała swoją elastyczność. Warto wykonywać jej czyszczenie we własnym zakresie co 2-3 miesiące, a raz w roku skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej.

 
Jaka jest trwałość zabiegu renowacji / malowania tapicerki skórzanej?

Trwałość naprawy zależy od wielkości ubytków dlatego najlepiej nie czekać aż tapicerka znajdzie się w fatalnym stanie. Jeśli naprawa zostanie wykonana na czas możemy śmiało mówić o dwuletniej gwarancji.

Czy renowację tapicerki można wykonać miejscowo?

Tak,  jest możliwe miejscowe malowanie tapicerki skórzanej i wycieniowanie naprawionego miejsca tak aby naprawa nie była w ogóle zauważalna.