Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej, profesjonalne czyszczenie skór – Ecoshine Wrocław

Czyszczenie skór w samochodzie to ważny element regularnej pielęgnacji, w zamian za którą odpłacą nam one pięknym, matowym wyglądem oraz będą przyjemne w dotyku. Elementy te są zabezpieczane przy pomocy dedykowanych środków najwyższej jakości, a jeżeli ich stan tego wymaga również natłuszczane celem odzyskania ich elastyczności i zapobiegnięcia ich pękaniu – tak prezentuje się renowacja skóry.

Piasek i inne drobinki gromadzące się w łączeniach między elementami (ale nie tylko) są niczym papier ścierny, który powoli, ale konsekwentnie usuwa wykończenie, a następnie farbę. W Ecoshine we Wrocławiu renowacja tapicerki skórzanej, w której skład wchodzi czyszczenie skóry, przebiega profesjonalnie, z zastosowaniem odpowiednich środków, które nie zawsze dostępne są na sklepowych półkach. Nasi specjaliści od pielęgnacji samochodów wiedzą, jak prawidłowo przeprowadzić czyszczenie tapicerki skórzanej.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA SKÓRY

Jak dbać o skórzaną tapicerkę?
Zaleca się regularnie pielęgnować skóry przy użyciu profesjonalnych kosmetyków wysokiej jakości przynajmniej dwa razy do roku.
Oprócz tego kluczowa jest też jej impregnacja odpowiednimi środkami. O wszystkim poinformujemy Cię wyczerpująco po wykonaniu usługi.

Czemu skóra wymaga pielęgnacji?
Skóra jest bardzo wytrzymałbym materiałem, należy jednak pamiętać, że ówczesne skóry samochodowe pokryte są farbą oraz lakierem bezbarwnym.
Regularne odkurzanie siedzeń przy pomocy delikatnej końcówki odkurzacza pozwala nam pozbyć się drobinek, które w połączeniu z tarciem mogą
uszkadzać wykończenie. Ponadto regularna pielęgnacja pozwala nam usunąć ciężkie zabrudzenia (np. jeans) zanim pokonają one barierę lakieru
bezbarwnego, stając się tym samym niemożliwe do usunięcia. Profesjonalne kosmetyki do ochrony skór tworzą na ich powierzchni dodatkową barierę
chroniącą je przed tego typu odbarwieniami.

Cennik

Czyszczenie i podstawowa konserwacja foteli skórzanych
(realizacja - 1 dzień)
od 250 zł
Dodatkowa warstwa ochronna (zabezpiecza przed wycieraniem i farbowaniem skóry np. od jeansów)+30 zł/miejsce
Zabezpieczenie skór powłoką ochronną
(1-2 dni)
od 400 zł
CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCH - CENNIK
Zapraszamy na bezpłatną wycenę indywidualną.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

JAK CZĘSTO MOŻNA/NALEŻY CZYŚCIĆ TAPICERKĘ SKÓRZANĄ?

Im częściej tym lepiej, ponieważ skóra potrzebuje nie tylko regularnego czyszczenia ale także nawilżania aby zachowała swoją elastyczność. Warto wykonywać jej czyszczenie we własnym zakresie co 2-3 miesiące, a raz w roku skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej.

 
JAK CZĘSTO NALEŻY NATŁUSZCZAĆ/OLEJOWAĆ SKÓRĘ?

Przez około 5 pierwszych lat eksploatacji, w znakomitej większości przypadków, nowa skóra jest odpowiednio nawilżona. Samochody w Polsce nie są narażone na warunki, które panują np. w Kalifornii. W przypadku samochodów starszych decyzję o przeprowadzeniu takiego zabiegu podejmuje
się indywidualnie po oględzinach pacjenta.

CZY MÓGŁBYM SAM ZADBAĆ O SKÓRY W MOIM AUCIE?

Jak najbardziej tak. Cieszymy się gdy nasi klienci są zdeterminowani dbać o swoje auta. Zawsze służymy pomocą w kwestii dobrania odpowiednich kosmetyków oraz poinstruowania jak z nich korzystać. Kosmetyki te można również zakupić u nas w lokalu.