Renowacja tapicerki skórzanej i czyszczenie skór – Ecoshine Wrocław

Czyszczenie skór w samochodzie to ważny element regularnej pielęgnacji, w zamian za którą odpłacą nam one pięknym, matowym wyglądem oraz będą przyjemne w dotyku. Elementy te są zabezpieczane przy pomocy dedykowanych środków najwyższej jakości, a jeżeli ich stan tego wymaga również natłuszczane celem odzyskania ich elastyczności i zapobiegnięcia ich pękaniu – tak prezentuje się renowacja skóry.
Piasek i inne drobinki gromadzące się w łączeniach między elementami (ale nie tylko) są niczym papier ścierny, który powoli, ale konsekwentnie usuwa wykończenie, a następnie farbę. W Ecoshine we Wrocławiu renowacja tapicerki skórzanej przebiega profesjonalnie, z zastosowaniem odpowiednich środków, które nie zawsze dostępne są na sklepowych półkach. Nasi specjaliści od pielęgnacji samochodów wiedzą, jak prawidłowo przeprowadzić czyszczenie tapicerki skórzanej.

CZYSZCZENIE I RENOWACJA SKÓRY

Skórzane elementy wnętrza wymagają regularnej pielęgnacji, w zamian za którą odpłacą nam pięknym, matowym wyglądem oraz będą przyjemne w dotyku. Skóry są czyszczone oraz zabezpieczane przy pomocy dedykowanych środków najwyższej próby, a jeżeli ich stan tego wymaga również natłuszczane celem odzyskania ich elastyczności i zapobiegnięcia ich pękaniu. Lśniące skóry to rzadkość – znakomitej większości „blasku” dodaje tłuszcz i wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Piasek i inne drobinki gromadzące się w łączeniach między elementami (ale nie tylko) są niczym papier ścierny, który powoli ale konsekwentnie usuwa wykończenie, a następnie farbę. Choć prewencja jest zawsze lepsza niż leczenie, uszkodzone elementy można poddać procesowi renowacji.  Po wieloetapowym przygotowaniu powierzchni nakładana jest farba, której kolor mieszamy na miejscu tak, aby zlewał się z oryginalnym wykończeniem. Zwracamy szczególną uwagę na to by naprawiane elementy wyglądały jak skóra, której urok w ogromnej mierze polega na jej porowatości. Amatorsko przeprowadzona naprawa przy użyciu szpachli lub dużej ilości farby sprawia, że możemy „cofnąć” więcej niedoskonałości, lecz jest nietrwała i sprawia, że skóra zaczyna wyglądać jak tani skaj lub wręcz idealnie płaska pleksa…

Cennik

Czyszczenie i konserwacja foteli skórzanych
(realizacja - 1 dzień)
od 200 zł
Dodatkowa warstwa ochronna (zabezpiecza przed wycieraniem i farbowaniem skóry np. od jeansów) +30 zł/fotel
Renowacja jednego elementu
(1-2 dni)
od 150 zł
Kompleksowa renowacja skór
(2-3 dni)
od 500 zł
Zabezpieczenie skór topową, bezpieczną powłoką z gamy Optimum
(1-2 dni)
od 900 zł
Zapraszamy na bezpłatną wycenę indywidualną.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Jak często można / należy czyścić tapicerkę skórzaną?

Im częściej tym lepiej, ponieważ skóra potrzebuje nie tylko regularnego czyszczenia ale także nawilżania aby zachowała swoją elastyczność. Warto wykonywać jej czyszczenie we własnym zakresie co 2-3 miesiące, a raz w roku skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej.

 
Jaka jest trwałość zabiegu renowacji / malowania tapicerki skórzanej?

Trwałość naprawy zależy od wielkości ubytków dlatego najlepiej nie czekać aż tapicerka znajdzie się w fatalnym stanie. Jeśli naprawa zostanie wykonana na czas możemy śmiało mówić o dwuletniej gwarancji.

Czy renowację tapicerki można wykonać miejscowo?

Tak,  jest możliwe miejscowe malowanie tapicerki skórzanej i wycieniowanie naprawionego miejsca tak aby naprawa nie była w ogóle zauważalna.

array(17) { ["ID"]=> int(1885) ["id"]=> int(1885) ["title"]=> string(4) "Test" ["filename"]=> string(8) "Test.mp4" ["url"]=> string(59) "https://www.ecoshine.pl/wp-content/uploads/2019/03/Test.mp4" ["alt"]=> string(0) "" ["author"]=> string(1) "1" ["description"]=> string(0) "" ["caption"]=> string(0) "" ["name"]=> string(4) "test" ["date"]=> string(19) "2019-03-13 15:52:10" ["modified"]=> string(19) "2019-03-13 15:52:10" ["mime_type"]=> string(9) "video/mp4" ["type"]=> string(5) "video" ["icon"]=> string(58) "https://www.ecoshine.pl/wp-includes/images/media/video.png" ["width"]=> int(1280) ["height"]=> int(720) }