BEZBARWNE FOLIE OCHRONNE PPF

Bezbarwne folie ochronne stanowią bezapelacyjnie najlepszą ochronę lakieru przed mechanicznymi uszkodzeniami takimi jak odpryski, piaskowanie, lekkie zarysowania oraz obcierki parkingowe. Folia ochronna stosowana na lakier jest znacznie grubsza od dzisiejszych lakierów i w przeciwieństwie do nich ma właściwości samoregenerujące. Najwyższej jakości folie charakteryzują się również wysoką hydrofobowością, a utrzymanie auta w czystości jest dużo łatwiejsze niż w przypadku niezabezpieczonych aut. Pracujemy wyłącznie na najlepszych produktach na świecie, których obecność na lakierze jest zupełnie niezauważalna. Zaprzeczają one mitom o negatywnych wpływach folii ochronnych PPF na prezencję samochodu. Zabezpieczenie auta bezbarwną folią ochronną to zdecydowanie najlepsza istniejąca forma ochrony samochodu.

Cennik

PAKIET STANDARD
Zabezpieczenie newralgicznych elementów karoserii np. progu bagażowego, wnęk klamek, krawędzi drzwi, progów wewnętrznych, słupków "piano black" itp.

od 900
PAKIET FRONT
Zabezpieczenie maski, przedniego zderzaka, lamp, nadkoli, lusterek, słupków A oraz frontu dachu

od 4000 zł
PAKIET PREMIUM
Kompleksowe zabezpieczenie folią ochronną wszystkich elementów samochodu.
od 10 000
AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS USŁUGI OKLEJANIA SAMOCHODUGRATIS.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Czy bezbarwne folie chronią lakier przed odpryskami?

Stosowane przez na nas folie mają około 200 mikronów grubości, a więc więcej niż większość stosowanych obecnie lakierów. Sprawia to, że stanowią obecnie najlepsze możliwe zabezpieczenie lakieru, chroniąc go nawet przed odpryskami autostradowymi.

 
Na czym polegają właściwości samoregeneracyjne folii?

Oznacza to, że drobne rysy powstałe w procesie eksploatacji auta “zalewają się” pod wpływem wysokiej temperatury podczas na przykład wygrzewania się samochodu na słońcu.

Czy folia bezbarwna jest bezpieczna dla lakieru, zwłaszcza przy jej ewentualnym usuwaniu?

Klej zastosowany w bezbarwnych foliach ochronnych jest bardzo mocny dzięki czemu możemy mówić o nawet 10-letniej gwarancji więc folia powinna być ściągana wyłącznie przez profesjonalistów i wtedy nie mamy żadnego zagrożenia.