Oklejanie samochodów folią Wrocław

Bezbarwne folie ochronne stanowią bezapelacyjnie najlepszą ochronę lakieru przed mechanicznymi uszkodzeniami takimi jak odpryski, piaskowanie, lekkie zarysowania oraz obcierki parkingowe. Folia ochronna stosowana na lakier jest znacznie grubsza od dzisiejszych lakierów i w przeciwieństwie do nich ma właściwości samoregenerujące. Najwyższej jakości folie na lampy i lakier charakteryzują się również wysoką hydrofobowością, a utrzymanie auta w czystości jest dużo łatwiejsze niż w przypadku niezabezpieczonych aut. Pracujemy wyłącznie na najlepszych produktach na świecie, których obecność na lakierze jest zupełnie niezauważalna. Zaprzeczają one mitom o negatywnych wpływach folii ochronnych PPF na prezencję samochodu. Oklejenie auta bezbarwną folią ochronną to zdecydowanie najlepsza istniejąca forma zabezpieczenia samochodu. Używane przez nas produkty ochronne wykonane są z wytrzymałego materiału – poliuretanu.

Oklejanie samochodów bezbarwną folią ochronną – pozostałe korzyści

Stosowanie folii PPF na lakier samochodowy ma również inne zalety. Jedną z nich jest metoda aplikacji produktu. Bezbarwna folia ochronna nakładana jest w sposób bezinwazyjny. Wystarczy wyciąć odpowiedni jej kształt za pomocą specjalnej maszyny, a następnie przykleić element do karoserii. Zabezpieczająca folia samochodowa stosowana przez fachowców z Ecoshine z Wrocławia może być używana na lakierach matowych, błyszczących oraz satynowych. Poza tym jest całkowicie niewidoczna i w żaden sposób nie wpływa na kolor lakieru. Dodatkowym atutem oklejania auta folią PPF jest to, że można zabezpieczyć nią wybrane części samochodu.

Oklejenie samochodu — dlaczego warto?

Oklejanie samochodów folią cieszy się we Wrocławiu i innych większych miastach coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest to skuteczne zabezpieczenie karoserii na długie lata. Grubość około 170 mikronów sprawia, że folia samochodowa na szyby i inne elementy pojazdu jest niewidoczna i jednocześnie zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą działać na niekorzyść prezencji pojazdu.

Oklejanie samochodów kojarzy się większości osób z tzw. car wrappingiem lub z oklejeniem aut folią pod reklamę. Działający we Wrocławiu i okolicach Ecoshine oferuje zabezpieczanie lakieru folią PPF o właściwościach hydrofobowych. Jest to folia, która skutecznie zabezpieczy pojazd przed zarysowaniami, ptasimi odchodami, rozbitymi na karoserii owadami, solą drogową i innymi szkodliwymi czynnikami. Ponadto chroni przed promieniowaniem UV, dzięki czemu nie dopuszcza do utleniania i blaknięcia lakieru. W przypadku zarysowania nie ma konieczności polerowania lub lakierowania całego elementu. Bezbarwne folie ochronne oferowane klientom z Wrocławia mają właściwości samoregeneracyjne. Reagują na ciepło i pod wpływem podwyższonej temperatury zarysowania eksploatacyjne znikają samoczynnie.

Jak wygląda oklejanie samochodów folią PPF?

Zanim folia samochodowa znajdzie się na karoserii pojazdu, wcześniej zabezpieczany element należy odpowiednio przygotować. W tym celu niezbędne jest jego dokładne umycie i odtłuszczenie. Następnie folię o odpowiednim kształcie i rozmiarze odkleja się od podkładu i zrasza destylowaną wodą po stronie z klejem. Kolejny krok to przyłożenie jej do części auta i precyzyjne dopasowanie. Potem bezbarwną folię ochronną należy ponownie nawilżyć (od strony zewnętrznej). Zmniejsza to ryzyko porysowania jej w trakcie ostatniego etapu, czyli wypychania wody spod folii. Czynność tę należy przeprowadzać zaczynając od środka elementu i kierując się ku jego krawędzi.

Oklejanie całych aut lub wybranych elementów

Oklejanie auta folią można wykonać zarówno na całej karoserii, jak i na najbardziej newralgicznych elementach. To właśnie od wielkości powierzchni, na jaką zostanie nałożona folia, zależą koszty wykonywanej usługi oklejania samochodów folią. Cena usług w Ecoshine we Wrocławiu cechuje się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do poniesionych kosztów. Zapraszamy Do zapoznania się z naszą ofertą oklejania aut folią PPF.

Oklejanie samochodów folią – cena

PAKIET STANDARD
Zabezpieczenie newralgicznych elementów karoserii np. progu bagażowego, wnęk klamek, krawędzi drzwi, progów wewnętrznych, słupków "piano black" itp.
od 900
PAKIET FRONT
Zabezpieczenie maski, przedniego zderzaka, lamp, nadkoli, lusterek, słupków A oraz frontu dachu
od 4000 zł
PAKIET PREMIUM
Kompleksowe zabezpieczenie folią ochronną wszystkich elementów samochodu.
od 10 000
AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS USŁUGI OKLEJANIA SAMOCHODUGRATIS.
fakturatka-1

Finansowanie zabezpieczenia samochodu foliami ochronnymi we Wrocławiu

Ubezpieczenie oraz inne wydatki związane z zakupem nowego samochodu nadwyrężyły Twój budżet? Teraz nie musisz już zwlekać z zabezpieczeniem nowego nabytku ponieważ dzięki współpracy z fakturatka.pl zakup usługi może być rozłożony na wygodne raty. Warto wspomnieć iż zabezpieczenie bezbarwnymi foliami ochronnymi powinno odbywać się na nowym samochodzie ponieważ drobne odpryski powstałe nawet podczas krótkiej eksploatacji samochodu mogą stać się bardziej widoczne po aplikacji folii PPF.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Czy bezbarwne folie chronią lakier przed odpryskami?

Stosowane przez na nas folie mają około 200 mikronów grubości, a więc więcej niż większość stosowanych obecnie lakierów. Sprawia to, że stanowią obecnie najlepsze możliwe zabezpieczenie lakieru, chroniąc go nawet przed odpryskami autostradowymi.

 
Na czym polegają właściwości samoregeneracyjne folii?

Oznacza to, że drobne rysy powstałe w procesie eksploatacji auta “zalewają się” pod wpływem wysokiej temperatury podczas na przykład wygrzewania się samochodu na słońcu.

Czy folia bezbarwna jest bezpieczna dla lakieru, zwłaszcza przy jej ewentualnym usuwaniu?

Klej zastosowany w bezbarwnych foliach ochronnych jest bardzo mocny dzięki czemu możemy mówić o nawet 10-letniej gwarancji więc folia powinna być ściągana wyłącznie przez profesjonalistów i wtedy nie mamy żadnego zagrożenia.