Na czym polega detailing wnętrza?

Na kilkunastu godzinach żmudnej, wymagającej ekstremalnej dokładności pracy. Jest to kompleksowa, wieloetapowa praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia samochodu mająca sprawić, że będzie on wyglądał jak nowy.
Detailing samochodowy to także konserwacja poszczególnych elementów wnętrza w celu przedłużenia ich żywotności.Praca detailingowa oprócz czyszczenia zawiera w sobie też elementy renowacji
powierzchni skórzanych czy plastikowych.

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza to nie tylko standardowe pranie i czyszczenie samochodu. Jest to dokładna, kompleksowa i wieloetapowa praca nad każdym, nawet najmniejszym elementem wyposażenia samochodu. Obejmuje nie tylko wyczyszczenie auta ale przede wszystkim odpowiednią konserwację jego poszczególnych elementów.

Wnętrze każdego samochodu kryje w sobie prawdziwą mnogość różnego rodzaju tkanin, elementów z tworzyw sztucznych, skórzanych czy chromowanych. Każde wnętrze ma także różne potrzeby – czasem wystarczy wyczyszczenie skóry ale nierzadko potrzebna będzie jej renowacja, podobnie z innymi elementami – często dopiero polerowanie lub odtworzenie struktury plastiku przynosi pożądane efekty. Dlatego właśnie jest to zabieg bardzo czasochłonny jednak spektakularne efekty, które możemy uzyskać po jego wykonaniu są warte każdej poświęconej godziny i uwierzcie także każdej wydanej złotówki.

Cennik

Kompleksowe pranie tapicerki samochodowej
(realizacja - 1 dzień)
300-350 zł
Czyszczenie i konserwacja skóry
(1-2 dni)
od 200 zł
Pełen detailing wnętrza
(1-2 dni)
od 500 zł
Renowacja elementów wnętrza pojazduwycena indywidualna

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa pełen detailing wnętrza?

W zależności od stanu w jakim przyjedzie do nas samochód i rodzaju tapicerki jest to jeden do dwóch dni roboczych.

 
Czy czyszczenie podsufitki jest bezpieczne?

Podsufitki czyścimy w kilku różnych technikach dobierając je do rodzaju jej wykonania. Jeśli sufit posiada miejsca gdzie już widoczne jest osłabienie kleju to nie wykonujemy tej usługi lub robimy to tylko miejscowo.

Czy można prać podgrzewane fotele?

Tak, system grzewczy znajduje się pod gąbką, a my nie dopuszczamy do jej przemoczenia.