Polerowanie felg

Utrzymanie felg w czystości jest równie ważne co dbanie o nienaganną kondycję lakieru. Trudno wyobrazić sobie dwie ważniejsze składowe prezencji naszych samochodów. Jednak zaniedbana felga szybko traci swój urok, a zgromadzone na niej zanieczyszczenia dosłownie zmieniają jej kolor.

Polerowanie felg to więc niezwykle istotny zabieg kosmetyczny dla Twojego samochodu. Dzięki regularnej pielęgnacji proces czyszczenia jest łatwiejszy, a preparaty ochronne (zwłaszcza powłoki ceramiczne) sprawiają, że polerowanie felg staje się wręcz przyjemnością.
Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na profesjonalne polerowanie, oraz renowację felg w naszej firmie we Wrocławiu.

Polerowanie – analogicznie jak lakierowanie felg – warto zlecić specjalistycznemu salonowi. W Ecoshine Wrocław użyjemy do tego celu środków.

Cennik

Powłoka klasy średniej
od 150 zł/szt.
Powłoka premium Opticoat Pro+
Cena zawiera demontaż kół i pełne przygotowanie powierzchni
od 250 zł/szt.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Czym najlepiej zabezpieczyć felgi?

Najlepsza formą zabezpieczenia felg są powłoki ceramiczne. Warto zainwestować w w produkty z najwyższej półki, dzięki czemu ich bieżąca pielęgnacja stanie się przyjemnością. Bez względu na rodzaj wybranego zabezpieczenia, felgi przed aplikacja muszą być sterylnie czyste.

 
Jaka jest trwałość zabezpieczania felg?

W przypadku powłoki Opticoat Pro pielęgnowanej tzw. sealantem (aplikacja trwa tyle,ile przetarcie mokrej felgi ręcznikiem) trwałość potrafi wynieść kilka lat. Ogólnodostępne powłoki kwarcowe przy regularnym myciu wytrzymują przynajmniej sezon. Trwałość wosków i sealantów mierzona jest w miesiącach. Warto zauważyć, że na większości felg znajduje się lakier bezbarwny i trwałość produktów w teorii powinna być taka jak w przypadku nałożenia na lakier.Felgi jednak sa narażone na dużo większe ilości zabrudzeń w tym smołę i opiłki z klocków hamulcowych – ich regularna pielęgnacja (która jest wielokrotnie łatwiejsza po zabezpieczeniu) to klucz do sukcesu