Polerowanie felg

Utrzymanie felg w czystości jest równie ważne co dbanie o nienaganną kondycję lakieru. Trudno wyobrazić sobie dwie ważniejsze składowe prezencji naszych samochodów. Jednak zaniedbana felga szybko traci swój urok, a zgromadzone na niej zanieczyszczenia dosłownie zmieniają jej kolor.

Polerowanie felg to więc niezwykle istotny zabieg kosmetyczny dla Twojego samochodu. Dzięki regularnej pielęgnacji proces czyszczenia jest łatwiejszy, a preparaty ochronne (zwłaszcza powłoki ceramiczne) sprawiają, że polerowanie felg staje się wręcz przyjemnością.
Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na profesjonalne polerowanie, oraz renowację felg w naszej firmie we Wrocławiu.

CZYM NAJLEPIEJ ZABEZPIECZYĆ FELGI?

Najlepszą formą zabezpieczenia felg są powłoki ceramiczne. Warto zainwestować w produkty z najwyższej półki, dzięki czemu ich bieżąca pielęgnacja stanie się przyjemnością. Bez względu na rodzaj wybranego zabezpieczenia, felgi przed aplikacją muszą być sterylnie czyste.

JAKA JEST TRWAŁOŚĆ ZABEZPIECZANIA FELG?

W przypadku powłoki Opticoat Pro pielęgnowanej tzw. sealantem (aplikacja trwa tyle, ile przetarcie mokrej felgi ręcznikiem) trwałość potrafi wynieść kilka lat. Ogólnodostępne powłoki kwarcowe przy regularnym myciu wytrzymują przynajmniej sezon. Trwałość wosków i sealantów mierzona jest w miesiącach. Warto zauważyć, że na większości felg znajduje się lakier bezbarwny i trwałość produktów w teorii powinna być taka, jak w przypadku nałożenia na lakier. Felgi jednak są narażone na dużo większe ilości zabrudzeń w tym smołę i opiłki z klocków hamulcowych – ich regularna pielęgnacja (która jest wielokrotnie łatwiejsza po zabezpieczeniu) to klucz do sukcesu.

Polerowanie – analogicznie jak lakierowanie felg – warto zlecić specjalistycznemu salonowi. W Ecoshine Wrocław użyjemy do tego celu środków.

Cennik

Powłoka klasy średniej
od 150 zł/szt.
Powłoka premium Opticoat Pro+
Cena zawiera demontaż kół i pełne przygotowanie powierzchni
od 250 zł/szt.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Czym najlepiej zabezpieczyć felgi?

Najlepsza formą zabezpieczenia felg są powłoki ceramiczne. Warto zainwestować w w produkty z najwyższej półki, dzięki czemu ich bieżąca pielęgnacja stanie się przyjemnością. Bez względu na rodzaj wybranego zabezpieczenia, felgi przed aplikacja muszą być sterylnie czyste.

 
Jaka jest trwałość zabezpieczania felg?

W przypadku powłoki Opticoat Pro pielęgnowanej tzw. sealantem (aplikacja trwa tyle,ile przetarcie mokrej felgi ręcznikiem) trwałość potrafi wynieść kilka lat. Ogólnodostępne powłoki kwarcowe przy regularnym myciu wytrzymują przynajmniej sezon. Trwałość wosków i sealantów mierzona jest w miesiącach. Warto zauważyć, że na większości felg znajduje się lakier bezbarwny i trwałość produktów w teorii powinna być taka jak w przypadku nałożenia na lakier.Felgi jednak sa narażone na dużo większe ilości zabrudzeń w tym smołę i opiłki z klocków hamulcowych – ich regularna pielęgnacja (która jest wielokrotnie łatwiejsza po zabezpieczeniu) to klucz do sukcesu