Auto detailing – kosmetyka samochodowa we Wrocławiu z Ecoshine!

Oferujemy:
Auto Detailing na najwyższym poziomie – także zdaniem konsumentów, czego dowodem jest ponad 1000 pozytywnych opinii.
Wysokiej jakości powłoki ceramiczne i oklejanie auta folią – profesjonalne zabezpieczenie lakieru na lata.
Skrupulatne polerowanie lakieru – ciesząca oko głębia koloru i lustrzany połysk.
Profesjonalne zabezpieczenie szyb – ochrona przed codziennymi zabrudzeniami zapewniająca czyste szyby w każdą pogodę.
Ogólna kosmetyka samochodowa – przygotowanie auta do sprzedaży.
Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej – druga młodość skórzanych foteli. I wiele innych!

Nieważne, czy skorzystają Państwo z naszego car auto-detailingu, czy z usługi oklejania auta folią, w naszej firmie we Wrocławiu, gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego klienta. Nasze usługi związane z kosmetyką aut umożliwią kompleksowe zadbanie o Państwa pojazd, dzięki czemu będzie służyć przez długie lata. Jeżeli są Państwo zainteresowani oklejaniem samochodów folią lub pielęgnacją auta – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami na Facebook i Google+

Pielęgnacja aut i kosmetyka samochodowa, czyli auto detailing – Wrocław

Na czym polega auto detailing?
Detailing pojazdów to nic innego jak skupianie się na każdym, najmniejszym nawet szczególe samochodu. Tego typu kompleksowa pielęgnacja auta obejmuje zabiegi upiększające auto – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, jak np. skrupulatne polerowanie reflektorów. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami Ecoshine Wrocław poprzez zakładkę na naszej stronie!

Ile etapów składa się na usługę detailingu samochodowego?
Kilkaset. Kosmetyka samochodowa na wysokim poziomie to proces wymagający ekstremalnej skrupulatności.

Które elementy samochodu powinienem/powinnam zabezpieczyć folią przede wszystkim?
Najważniejsze jest zabezpieczenie frontu auta: maski, przedniego zderzaka i słupków przednich, nadkoli i lamp oraz przedniej części dachu. To one są najbardziej narażone na uszkodzenia w czasie jazdy. Warto również zabezpieczyć elementy tzw. „piano black”, czyli czarne, lakierowane i niezwykle delikatne obszary, które znajdują się z reguły na słupkach pojazdów.

Które elementy są czyszczone w ramach usługi detailingu wnętrza?
Wszystkie. Zaawansowana kosmetyka aut to proces całkowitej odnowy wnętrza samochodu. W przypadku takiej usługi naszym celem jest przywrócenie lub maksymalnie możliwe przybliżenie auta do stanu salonowego.

Jak czyścicie kokpit samochodu?
Do skutku :). Pędzelkami, parą, patyczkami detaszerskimi, specjalistycznymi odkurzaczami i sprężonym
powietrzem.

Czy można wykonać usługę czyszczenia tapicerki skórzanej?
Można, a nawet należy. Skórzane fotele wymagają szczególnej troski. W ramach usługi auto detailingu są czyszczone i impregnowane specjalistycznymi środkami do konserwacji skór.

Dlaczego my

Decydując się na nasze usługi, wybierają Państwo rodzinną firmę, założoną i prowadzoną przez autentycznych pasjonatów. Zaawansowana kosmetyka samochodowa, w jakiej doskonaliliśmy się we Wrocławiu, od początku znajdowała się w obszarze naszych ścisłych zainteresowań.

Car auto detailing czy auto SPA, wykonywane przez naszą wrocławską firmę sprawi, że Państwa samochód będzie znów wyglądał, jak w dniu wyjazdu z fabryki, gdy zachwycał połyskiem oraz intensywnym kolorem.

Bez względu na to, czy wykonujemy kompleksową renowację lakieru czy polerowanie lamp samochodowych – do realizacji zadań w Ecoshine Wrocław stosujemy wyłącznie najlepsze produkty oraz maszyny. Jako wysoko wykwalifikowani specjaliści proponujemy naszym klientom nowatorskie i w pełni profesjonalne rozwiązania.

Kosmetyka samochodowa – największe korzyści

Autodetailing daje wiele korzyści właścicielom samochodów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo mieć pewność, że odpowiednio zabezpieczymy wszystkie elementy pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi (np. zarysowaniami lub wgnieceniami). Warto zdecydować się na car detailing także ze względu na to, że po tym zabiegu lakier będzie bardziej odporny na uszkodzenia. To sprawi, że cały samochód będzie lepiej się prezentował. Przeprowadzana w naszej firmie we Wrocławiu kosmetyka samochodowa daje też większą radość z jazdy autem, ponieważ czyste wnętrze to większy komfort podróżowania. Zaletą korzystania z usług auto detailingu jest również to, że po tym zabiegu wzrasta wartość pojazdu.

Jeżeli zależy Państwu na przywróceniu dawnego wyglądu auta, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Kierujemy je w szczególności do mieszkańców Wrocławia i okolic. Oprócz czyszczenia i mycia samochodów zajmiemy się także ich odnawianiem. Oferujemy m.in. polerowanie i renowację reflektorów oraz innych elementów. Zapraszamy do współpracy!

Auto SPA

 

POLEROWANIE LAMP I REFLEKTORÓW

Renowacja lamp to proces który znacznie poprawia widoczność, a co z tym idzie bezpieczeństwo jazdy.

 

Szczegóły