Ochrona lakieru – powłoka ceramiczna OPTI-COAT – Ecoshine Wrocław

Prawdopodobnie trafili Państwo do tego działu, ponieważ chcecie, aby świeżo zakupiony samochód wyglądał doskonale przez długie lata lub wiecie, jak ważna jest ochrona lakieru i odświeżenie go w użytkowanym już samochodzie. Bez względu na pobudki, powłoka ceramiczna świetnie izoluje lakier od czynników zewnętrznych, nadaje mu pięknego połysku oraz diametralnie ułatwia jego pielęgnację. Wybór tych najlepszych daje pewność, że otrzymują Państwo produkt unikatowy, będący owocem wieloletnich badań, testowany zarówno w warunkach naturalnych jak i laboratoryjnych.
Miejscem naszej działalności jest Wrocław i to tutaj zajmujemy się pokrywaniem samochodów produktami zabezpieczającymi. Dostępne są różnorodne warianty powłok, w zależności od tego, na jak długo chcemy utrzymać pożądany efekt. Powłoka ceramiczna utrzymuje się dłużej, jeżeli jest wykonana bardziej zaawansowanym produktem i w wówczas jest to droższy wariant. Nieco tańsze pokrycie utrzymuje się na samochodzie odpowiednio krócej – np. wosk czy sealant. Warto wiedzieć, że im lepsza ochrona lakieru, tym wystarcza ona na dłużej.

Powłoki ceramiczne OPTI-COAT

Prawdopodobnie trafili Państwo do tego działu, ponieważ chcecie aby świeżo zakupiony samochód wyglądał doskonale przez długie lata lub myślicie o odświeżeniu i zabezpieczeniu lakieru w użytkowanym już samochodzie. Bez względu na pobudki, powłoki ceramiczne świetnie izolują lakier od czynników zewnętrznych, nadają mu pięknego połysku oraz diametralnie ułatwiają jego pielęgnację. Wybór tych najlepszych daje pewność, że otrzymują Państwo produkt unikatowy, będący owocem wieloletnich badań, testowany zarówno w warunkach laboratoryjnych jak i przez tysiące zabezpieczonych aut.

Więcej informacji na temat powłok ceramicznych Opticoat

 

Cennik

Powłoka Opti-Coat PRO +
Twardość tej powłoki w znaczny sposób przewyższa normę twardości MOHS 9H ustaloną przez ISO 15184 na 750 gram nacisku, powłoka wytrzymała 1900 gram (średnia z 3 testów), dopiero pod takim naciskiem rysuje się lakier .
Trwałość powłoki - 5 lat.


od 3000 zł
Powłoka Glosscoat
Trwałość powłoki - 2 lata
od 1200 zł
Ceny powłok zawierają w sobie jednoetapowe odświeżenie lakieru tzw. „one step”, które w przypadku nowych samochodów z reguły wystarcza na odpowiednie przygotowanie powierzchni.
Korekta lakieru pod powłokę indywidualnie

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa aplikacja powłoki?

Najistotniejsze jest właściwe przygotowanie powierzchni. W przypadku samochodów nowych, które wymagają z reguły jednoetapowej korekty, czas zabiegu wraz z czasem utwardzenia produktu to 2-3 dni robocze. Auta wymagające pełnej korekty lakieru niestety muszą na wyjazd z lokalu poczekać przynajmniej 5 dni. Produkty Optimum w przeciwieństwie do konkurencji nie maskują nawet najdrobniejszych rys, stanowią jedynie zabezpieczenie najwyższej klasy. Wykończenie lakieru musi być na najwyższym poziomie, gdyż produkt nie wybacza błędów.

 
Jak długo powłoka ceramiczna zachowuje swoje właściowści ?

W zależności od tego jakiej klasy powłokę wybierzemy jest to 1-2 lub 5-7 lat – takie wartości gwarantuje producent, jednak najistotniejszym czynnikiem jest to jak będziemy dbać o samochód. Opticoat Pro jest jedyną powłoką na świecie, która wiąże się z lakierem. Chemicznie jest to rozwiązanie permanentne. Wyjątek stanowią lakiery akrylowe (już niemal niespotykane) gdzie z powodu braku lakieru bezbarwnego, Opticoat Pro nie będzie w stanie utworzyć wiązania, przez co będzie przypominał inne produkty.

Powłoki na bazie SIO2 wyglądają lepiej - czy to prawda?

Nie, to nie jest prawda. Wygląd samochodu w 90% zależy od pracy wykonanej na lakierze, 10% to produkt, który go zabezpiecza. Najważniejszym etapem prac nie jest usuwanie widocznych rys, lecz wykończenie lakieru po ich usunięciu. To drugi, a zwłaszcza trzeci etap sprawiają, że sine samochody stają się czerwone, a czerwone krwiście czerwone. Produkty na bazie SiO2 potrafią
zamaskować najdrobniejsze ryski, a co za tym idzie – mniej skrupulatne wykończenie powierzchni.

array(17) { ["ID"]=> int(1885) ["id"]=> int(1885) ["title"]=> string(4) "Test" ["filename"]=> string(8) "Test.mp4" ["url"]=> string(59) "https://www.ecoshine.pl/wp-content/uploads/2019/03/Test.mp4" ["alt"]=> string(0) "" ["author"]=> string(1) "1" ["description"]=> string(0) "" ["caption"]=> string(0) "" ["name"]=> string(4) "test" ["date"]=> string(19) "2019-03-13 15:52:10" ["modified"]=> string(19) "2019-03-13 15:52:10" ["mime_type"]=> string(9) "video/mp4" ["type"]=> string(5) "video" ["icon"]=> string(58) "https://www.ecoshine.pl/wp-includes/images/media/video.png" ["width"]=> int(1280) ["height"]=> int(720) }