Ochrona lakieru – powłoka ceramiczna dla auta – Ecoshine Wrocław

Prawdopodobnie trafili Państwo do tego działu, ponieważ chcecie, aby świeżo zakupiony samochód wyglądał doskonale przez długie lata lub wiecie, jak ważna jest ochrona lakieru i odświeżenie go w użytkowanym już samochodzie. Bez względu na pobudki, powłoka ceramiczna świetnie izoluje lakier od czynników zewnętrznych, nadaje mu pięknego połysku oraz diametralnie ułatwia jego pielęgnację. Wybór tych najlepszych daje pewność, że otrzymują Państwo produkt unikatowy, będący owocem wieloletnich badań, testowany zarówno w warunkach naturalnych jak i laboratoryjnych.
Miejscem naszej działalności jest Wrocław i na tym obszarze zajmujemy się pokrywaniem samochodów produktami zabezpieczającymi. Dostępne są różnorodne warianty powłok, w zależności od tego, na jak długo chcemy utrzymać pożądany efekt. Powłoka ceramiczna utrzymuje się najdłużej i jest najbardziej efektowna. Nieco tańsze pokrycie utrzymuje się na samochodzie odpowiednio krócej – np. wosk czy sealant. Warto wiedzieć, że im lepsza ochrona lakieru, tym większa trwałość i odporność chemiczna.

Dlaczego warto wybrać powłokę ceramiczną dla auta w Ecoshine Wrocław?

Nienaganna opinia wśród klientów doceniona w plebiscytach

Doskonały wygląd lakieru wzbogacony o lśniącą powłokę ceramiczną

✔ Idealny lakier pozbawiony rys i zmatowień – odświeżenie lakieru w cenie powłoki

Ochrona lakieru przed słońcem i uszkodzeniem chemicznym oraz łatwa pielęgnacja samochodu

Wyższa wartość samochodu przy odsprzedaży

Efekt utrzymujący się wiele lat 

Więcej informacji na temat powłok ceramicznych

Cennik

Powłoka ceramiczna o trwałości do 5 lat
Twardość tej powłoki w znaczny sposób przewyższa normę twardości MOHS 9H ustaloną przez ISO 15184 na 750 gram nacisku, powłoka wytrzymała 1900 gram (średnia z 3 testów), dopiero pod takim naciskiem rysuje się lakier .
Czas realizacji- 2 dni.


Auta małe
od 4100 zł
Auta średnie
od 4700 zł
Auta duże
od 5400 zł
Powłoka ceramiczna o trwałości do 3 lat
Czas realizacji - 2 dni
od 1600 zł
od 1800 zł
od 2100 zł
Powłoka polimerowa 6 miesięcy
Czas realizacji - 1 dzień
250 zł
350 zł
450 zł
W przypadku zabezpieczenia auta powłoką ceramiczną cena obejmuje odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz jednoetapowe polerowanie lakieru.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa aplikacja powłoki?

Najistotniejsze jest właściwe przygotowanie powierzchni. W przypadku samochodów nowych, które wymagają z reguły jednoetapowej korekty, czas zabiegu wraz z czasem utwardzenia produktu to 2-3 dni robocze. Auta wymagające pełnej korekty lakieru niestety muszą na wyjazd z lokalu poczekać przynajmniej 5 dni.

 
Jak długo powłoka ceramiczna zachowuje swoje właściwości ?

W zależności od tego jakiej klasy powłokę wybierzemy jest to od 6 miesięcy do 7 lat – takie wartości gwarantuje producent, jednak najistotniejszym czynnikiem jest to jak będziemy dbać o samochód. Topowe powłoki na świecie wiążą się z lakierem i chemicznie jest to rozwiązanie permanentne.

Powłoki na bazie SIO2 wyglądają lepiej - czy to prawda?

Nie, to nie jest prawda. Wygląd samochodu w 90% zależy od pracy wykonanej na lakierze, 10% to produkt, który go zabezpiecza. Najważniejszym etapem prac nie jest usuwanie widocznych rys, lecz wykończenie lakieru po ich usunięciu. To drugi, a zwłaszcza trzeci etap sprawiają, że sine samochody stają się czerwone, a czerwone krwiście czerwone. Produkty na bazie SiO2 potrafią
zamaskować najdrobniejsze ryski, a co za tym idzie – mniej skrupulatne wykończenie powierzchni.