Ochrona lakieru – powłoka ceramiczna dla auta we Wrocławiu

Prawdopodobnie trafili Państwo do tego działu, ponieważ chcecie, aby świeżo zakupiony samochód wyglądał doskonale przez długie lata lub wiecie, jak ważna jest ochrona lakieru i odświeżenie go w użytkowanym już samochodzie. Bez względu na pobudki, powłoka ceramiczna świetnie izoluje lakier od czynników zewnętrznych, nadaje mu pięknego połysku oraz diametralnie ułatwia jego pielęgnację. Wybór tych najlepszych daje pewność, że otrzymują Państwo produkt unikatowy, będący owocem wieloletnich badań, testowany zarówno w warunkach naturalnych jak i laboratoryjnych.
Miejscem naszej działalności jest Wrocław i na tym obszarze zajmujemy się pokrywaniem samochodów produktami zabezpieczającymi. Dostępne są różnorodne warianty powłok, w zależności od tego, na jak długo chcemy utrzymać pożądany efekt. Powłoka ceramiczna utrzymuje się najdłużej i jest najbardziej efektowna. Nieco tańsze pokrycie utrzymuje się na samochodzie odpowiednio krócej – np. wosk czy sealant. Warto wiedzieć, że im lepsza ochrona lakieru, tym większa trwałość i odporność chemiczna.

Wrocław – ochrona lakieru, powłoka ceramiczna

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaki typ powłoki wybrać, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym z nich jest to, czy samochód jest nowy czy nie. Jeśli tak, oznacza to, że powłoka ceramiczna jest nakładana, łącznie z innymi towarzyszącymi jej procesami, przez ok. 2 dni. Na początku potrzebna jest korekta, która w nowych samochodach nie jest rozległa. Z kolei pojazd używany od dłuższego czasu wymaga pełniejszej korekty lakieru, dlatego proces nakładania powłoki wydłuża się do około 3-5 dni.
Ochrona lakieru utrzymuje się przez tyle czasu, ile pozwala na to dany produkt. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się w notatce producenta. Warto pamiętać, że na stan naszego pojazdu w dużej mierze wpływa to, w jakich warunkach przebywa. W tej chwili producenci oferują powłoki o trwałości od 6 miesięcy do 7 lat. Zapraszamy do EcoShine we Wrocławiu.

Dlaczego warto wybrać powłokę ceramiczną dla auta w Ecoshine Wrocław?

Nienaganna opinia wśród klientów doceniona w plebiscytach

Doskonały wygląd lakieru wzbogacony o lśniącą powłokę ceramiczną

Idealny lakier pozbawiony rys i zmatowień – odświeżenie lakieru w cenie powłoki

Ochrona lakieru przed słońcem i uszkodzeniem chemicznym oraz łatwa pielęgnacja samochodu

Wyższa wartość samochodu przy odsprzedażyEfekt utrzymujący się wiele lat
Więcej informacji na temat powłok ceramicznych

Cennik

Powłoka ceramiczna o trwałości do 5 lat
Twardość tej powłoki w znaczny sposób przewyższa normę twardości MOHS 9H ustaloną przez ISO 15184 na 750 gram nacisku, powłoka wytrzymała 1900 gram (średnia z 3 testów)
Czas realizacji- 2 dni.


Auta małe
od 4100 zł
Auta średnie
od 4700 zł
Auta duże
od 5400 zł
Powłoka ceramiczna o trwałości do 3 lat
Czas realizacji - 2 dni
od 1600 zł
od 1800 zł
od 2100 zł
W przypadku zabezpieczenia auta powłoką ceramiczną cena obejmuje odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz jednoetapowe polerowanie lakieru.
fakturatka-1

Finansowanie zabezpieczenia samochodu powłoką ceramiczną we Wrocławiu

Ubezpieczenie oraz inne wydatki związane z zakupem nowego samochodu nadwyrężyły Twój budżet? Teraz nie musisz już zwlekać z zabezpieczeniem nowego auta ponieważ dzięki współpracy z fakturatka.pl zakup usługi może być rozłożony na wygodne raty. Warto wspomnieć iż zabezpieczenie powłokami ceramicznymi powinno odbywać się na nowym samochodzie aby uniknąć powstania drobnych rys eksploatacyjnych. Zabezpieczenie nowego samochodu jest również tańsze, ponieważ nie jest wymagana korekta lakieru, a jedynie delikatne polerowanie oczyszczające lakier przed aplikacją powłoki ceramicznej.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile czasu trwa aplikacja powłoki?

Najistotniejsze jest właściwe przygotowanie powierzchni. W przypadku samochodów nowych, które wymagają z reguły jednoetapowej korekty, czas zabiegu wraz z czasem utwardzenia produktu to 2-3 dni robocze. Auta wymagające pełnej korekty lakieru niestety muszą na wyjazd z lokalu poczekać przynajmniej 5 dni.

 
Jak długo powłoka ceramiczna zachowuje swoje właściwości ?

W zależności od tego jakiej klasy powłokę wybierzemy jest to od 6 miesięcy do 7 lat – takie wartości gwarantuje producent, jednak najistotniejszym czynnikiem jest to jak będziemy dbać o samochód. Topowe powłoki na świecie wiążą się z lakierem i chemicznie jest to rozwiązanie permanentne.

Powłoki na bazie SIO2 wyglądają lepiej - czy to prawda?

Nie, to nie jest prawda. Wygląd samochodu w 90% zależy od pracy wykonanej na lakierze, 10% to produkt, który go zabezpiecza. Najważniejszym etapem prac nie jest usuwanie widocznych rys, lecz wykończenie lakieru po ich usunięciu. To drugi, a zwłaszcza trzeci etap sprawiają, że sine samochody stają się czerwone, a czerwone krwiście czerwone. Produkty na bazie SiO2 potrafią
zamaskować najdrobniejsze ryski, a co za tym idzie – mniej skrupulatne wykończenie powierzchni.