Niewidzialna wycieraczka – zabezpieczenie szyb w Ecoshine
Wrocław

Zabezpieczenie szyb ma na celu diametralne poprawienie widoczności (zwłaszcza w deszczowe dni) oraz ułatwienie ich pielęgnacji. Przed aplikacją powłoki szyby są dokładnie myte przy użyciu różnych środków tak aby powierzchnia była idealnie czysta. Następnie dodatkowo poleruje się je specjalnym cleanerem, który ma na celu ich idealne, ostateczne oczyszczenie i usunięcie najdrobniejszych zarysowań. Na idealnie przygotowaną powierzchnie nakładamy powłoki, które spełniają nasze oczekiwania (przede wszystkim są trwałe i nie powodują pogorszenia widoczności gdy zaczynają tracić swoje właściwości).

Aplikacja powłoki hydrofobowej na szyby.

Radykalna poprawa widoczności (szczególnie w deszczowe dni)

Łatwiejsze czyszczenie szyb

Polerowanie szyby i usuwanie drobnych rys i nalotów w cenie

Cennik

Zabezpieczenie szyby czołowej od 100 zł
Zabezpieczenie wszystkich szyb
Trwałość produktów od roku do trzech lat
od 300 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Ile trwa zabieg nałożenia niewidzialnej wycieraczki?

Przy tym zabiegu najistotniejsze jest właściwe przygotowanie powierzchni i ten właśnie etap zajmuje najwięcej czasu wydłużając usługę to 2-3 godzin. Przy nowych samochodach zabieg trwa zaledwie godzinę.

 
Jaka jest trwałość nałożonego na szybę zabezpieczenia?

Trwałość zabezpieczenia mierzona jest w ilości przemierzonych kilometrów lub określa się ją wartością czasową. Tutaj trwałość powłoki jest mocno związana z jej ceną, jednak dobrych produktów na rynku jest sporo i z łatwością można dobrać rodzaj zabezpieczenia do potrzeb i oczekiwań klienta.

Czy stosowanie powłoki na szybę jest bezpieczne

Tak, jest w pełni bezpieczne dla szyb, a wręcz poprawia widoczność w czasie deszczu.