131620361_475131010120204_2091783833057983172_n

Ozonowanie biur, mieszkań i innych pomieszczeń – Ecoshine Wrocław

Ecoshine to firma, której obszarem działania w zakresie ozonowania pomieszczeń jest Wrocław. Specjalizujemy się w praniu i dezynfekcji różnorodnych powierzchni tekstylnych oraz ozonowaniu mieszkań, biur oraz samochodów. Ozonowanie pomieszczeń we Wrocławiu i okolicach, które Państwu oferujemy to usługa wymagająca specjalnego sprzętu oraz procedur. Stosowane przez nas generatory ozonu posiadają wydajność, która pozwala na skuteczną i szybką dezynfekcję ozonem pomieszczeń o kubaturze nawet 500 m3. Oferujemy Państwu profesjonalne ozonowanie biur oraz mieszkań we Wrocławiu i okolicach. Opinie naszych klientów dostępne są na naszymFacebooku i Google+.

Ozonowanie biur i mieszkań — skuteczna dezynfekcja pomieszczenia

Ozonowanie jest obecnie jednym z najskuteczniejszych znanych procesów dezynfekcyjnych. Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze od działania chloru. Należy jednak pamiętać, że w bezpośrednim działaniu ozon (O3) jest szkodliwy dla organizmów żywych, a więc także dla ludzi. Dlatego bardzo istotne jest, aby proces ozonowania mieszkań i biur został przeprowadzony w odpowiedni sposób z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności. Do ozonowania pomieszczeń oraz samochodów używamy profesjonalnych generatorów ozonu firmy BITOM 

OZONOWANIE WROCŁAW CENNIK

POWIERZCHNIA LOKALU
(zakładając wysokość 2,5m)
CENA
do 30 mkw.150 zł
do 50 mkw.250 zł
do 75 mkw.350 zł
do 100 mkw.450 zł
do 200 mkw.600 zł
powyżej 200 mkw. wycena indywidualnie

W połączeniu z innymi usługami (pranie tapicerki lub wykładzin) nawet do 20 % rabatu.

Przy umowie na cykliczne ozonowanie pomieszczenia nawet do 50 % rabatu 

OZONOWANIE WROCŁAW – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


 1. Usługę oznowania wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic z bezpłatnym dojazdem do klienta.  Ozonowanie, jak wszystkie nasze usługi, wykonujemy dla biur oraz mieszkań prywatnych.
 2. Przygotowanie pomieszczenia – przed uruchomieniem generatora ozonu dokładnie uszczelniamy wszystkie elementy, które mogłyby wpłynąć na spadek stężenia ozonu
 3. Zabezpieczenie sprzętu i roślin jest niezbędne przed wykonaniem zabiegu ponieważ jak wyżej wspomnieliśmy ozon w bezpośrednim kontakcie jest szkodliwy dla organizmów żywych. 
 4. Ozonowanie pomieszczeń jest możliwe po wykonaniu powyższych punktów i podczas nieobecności domowników czy pracowników biura. Czas wykonania dezynfekcji jest zależny od kubatury pomieszczenia oraz mocy zastosowanego sprzętu, co przedstawia poniższa tabelka.
 5. Wietrzenie – to ostatni etap dezynfekcji pomieszczeń – ozon ma bardzo szybki czas rozkładu więc zagwarantowanie kilkunastominutowego przeciągu po naszej wizycie jest zazwyczaj wystarczające.
 6. Szacowany czas ozonowania*
  Wydajność ozonatora
  ---
  Powierzchnia
  10g/h20g/h
  50 m240 minut20 min
  75 m260 minut30 min
  100 m2------40 min
  200 m2------75 min
  *Podane wartości dotyczą standardowej dezynfekcji pomieszczeń, przy usuwaniu ciężkich zapachów np. spalenizny czy wilgoci czas ten będzie wydłużony i dostosowany do skali problemu.