shutterstock_650651476

Przygotowanie auta do sprzedaży we Wrocławiu – jaki pakiet wybrać?

February 17, 2021 Ecoshine

Pod pojęciem przygotowanie auta do sprzedaży kryje się wiele usług. W Ecoshine Wrocław podchodzimy do każdego auta indywidualnie, starając się zaproponować właścicielom rozwiązania, które dadzą najbardziej spektakularne efekty przy jak najmniejszym wkładzie finansowym.

Przygotowanie samochodu do sprzedaży — inwestycja dla korzystniejszej transakcji

Kompleksowe czyszczenie wnętrza oraz pranie tapicerki to usługi, które zwracają się przy sprzedaży każdego samochodu – bez względu na jego wartość. Detailing wnętrza to sposób na spektakularny rezultat za bardzo rozsądne pieniądze. Już 300-400zł wystarczy by odmienić wnętrze nie do poznania, a wartość samochodu wzrośnie o znacznie większą kwotę.

Najczęściej wybieraną przez naszych klientów usługą przygotowania samochodu do sprzedaży we Wrocławiu jest pakiet SPA (500-600zł). Pozwala on poszerzyć detailing wnętrza o skrupulatne mycie detailingowe zwieńczone aplikacją quick detailera lub wosku. Taki zabieg obejmuje dokładne oczyszczenie miejsc, które przy zwykłym myciu są pomijane lub czyszczone bardzo pobieżnie (felgi, ościeżnice, zakamarki). SPA to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby auto po opuszczeniu naszej firmy mogło zostać natychmiast sfotografowane i wystawione na sprzedaż.

Pakiet SPA+ — dla maksymalizacji zysków ze sprzedaży

Dla właścicieli droższych samochodów przygotowaliśmy pakiet SPA+. Poza kompleksowym czyszczeniem całego wnętrza obejmuje on jednoetapowe polerowanie lakieru oraz aplikację podstawowej powłoki ceramicznej na okres 6-12 miesięcy. Cena takiego zabiegu zaczyna się już od 900zł.

Jednoetapowe polerowanie lakieru sprawia, że odzyskuje on niesamowicie dużo blasku i głębi koloru, usuwane są drobne wżery oraz oksydacja co sprawia, że samochód wygląda o wiele młodziej. Powłoka ceramiczna nadaje mu niesamowitej szklistości i potęguje głębię koloru oraz sprawia, że lakier staje się niewyobrażalnie śliski w dotyku oraz łatwy w pielęgnacji. Tzw. one step to najlepszy stosunek ceny do jakości. W przypadku samochodów drogich, rozbieżności cenowe na portalach sprzedażowych sięgają nawet kilkunastu tysięcy! SPA+ to nasza odpowiedź dla tych klientów, którzy oczekują kompleksowego przygotowania samochodu do sprzedaży i chcą, aby ich auto osiągnęło rekordową cenę.

Bez względu na rozwiązanie, które Państwo wybiorą, samochód zostanie kompleksowo wyczyszczony oraz poddany zabiegowi ozonowania. Każde auto będzie wymagało innych prac by odzyskać młodość. Naszym zadaniem jest nakierować Państwa na takie, które będą doskonałą inwestycją – zwrócą się przy sprzedaży z nawiązką.