131682422_397866261421215_2446853147506801582_n

Pranie / czyszczenie materacy – Ecoshine Wrocław

Eco Shine to firma, której siedzibą jest Wrocław i która specjalizuje się w praniu różnorodnych powierzchni materiałowych. Czyszczenie i pranie materacy, które Państwu oferujemy to usługi wymagające specjalnych środków i metod. Czasami zdarza się nam zapomnieć o wypraniu tej części naszej sypialni, ponieważ zazwyczaj przykrywamy ją różnego rodzaju prześcieradłami i narzutami, jednak znajduje się w niej mnóstwo roztoczy i innych mikroorganizmów. My oferujemy Państwu profesjonalne czyszczenie i pranie materacy we Wrocławiu i okolicach. Opinie naszych klientów dostępne są na naszym Facebooku i Google+.

Wydaje się, że skoro okrywamy nasze łóżka prześcieradłami, wystarczy wrzucić takie nakrycie do pralki i w ten sposób pozbywamy się nagromadzonego brudu. Jednak zabrudzenia i bakterie przenikają przez tkaniny i dostają się do głębszych warstw danych mebli. Warto zafundować profesjonalne pranie i czyszczenie materacy swoim legowiskom, aby cieszyć się świeżym, pozbawionym roztoczy i bakterii łóżkiem.

Pranie materaców – oferowane w dwóch opcjach:

Czyszcznie parowe – Zalecane do regularnego stosowania, zaletą jest fakt iż materac jest niemal natychmiast suchy, nieco niższa skuteczność biobójcza. Polecane np. w hotelach gdzie czas schnięcia ma kluczowe znaczenie.

Pranie ekstrakcyjne z użyciem certyfikowanego środka biobójczego będącego produktem medycznym – wysoka skuteczność biobójcza, materac potrzebuje kilku godzin do pełnego wyschnięcia

Usługa czyszczenia materacy ma charakter higieniczny, z większości poszyć niestety nie schodzą przebarwienia.

Cennik (obustronne pranie materaca)

Czyszczenie materacy

Jedynka jednostronnie/dwustronnie70/100 zł
Dwójka jednostronnie/dwustronnie100/150 zł
PAKIET SPA Z DODATKOWĄ DEZYNFEKCJĄ PAROWĄ MATERACA
Usługa dla klientów ceniących sobie najwyższy poziom higieny. Łączy dwie techniki - pranie enzymatyczne, a następnie drugim urządzeniem wykonujemy czyszczenie parowe, które dodatkowo przyspiesza czas schnięcia.
Jedynka jednostronnie/dwustronnie130/180 zł
Dwójka jednostronnie/dwustronnie150/200 zł

W połączeniu z innymi usługami rabat 20 % od ww. cen

W przypadku prania materaców stosujemy również technologię parową wzmocnioną punktowym odplamianiem enzymatycznym.

Procedura czyszczenia kształtuje się następująco:

Czyszczenie parowe polega na nanoszeniu pary pod ciśnieniem oraz odsysaniu wraz z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Gorąca para wodna penetruje brud aż do dna powierzchni bez użycia środków chemicznych

Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtracji – filtr wodny oraz mikrofiltr HEPA 12 (EN1822:1998), który zatrzymuje roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki o wielkości powyżej 0,3 μm oczyszczając powietrze w 99,9%.