Szkolenia z zakresu prania tapicerek meblowych oraz samochodowych, wykładzin i dywanów. 

Na początek zapraszamy na  Państwa szkolenie online na naszej platformie dostępnej pod linkiem;  https://ecoshine-s-school.teachable.com/p/ecoshine-pranie-tapicerek-meblowych-dywanow-i-detailing-wnetrz-samochodow Szukasz pomysłu na start up? Nie dysponujesz ogromnym kapitałem ale nie brakuje ci chęci do pracy i nie boisz się nowych wyzwań? To może być branża dla Ciebie – poznaj ją lepiej wśród najlepszych i skorzystaj z naszych szkoleń. Podstawą działania w branży usługowej jest wysoka jakość wykonywanych prac. Jeśli nie chcesz uczyć się na klientach oraz narażać się na stratę reputacji i czasu – skorzystaj z profesjonalnych szkoleń liderów w branży. Dzięki naszym szkoleniom wystartujesz z wysokiego pułapu, a twój biznes od razu zacznie przynosić korzyści.

W największych aglomeracjach w kraju oferujemy również możliwość współpracy w systemie franczyzowym pod marką ecoshine.pl z pełnym i regularnym wsparciem w założeniu oraz prowadzeniu działalności. Krótko mówiąc zaczynasz zarabiać i rozwijać firmą od razu po otworzeniu działalności. (w szczególności zapraszamy Warszawę, Katowice, Kraków, Łódź). Pytania prosimy kierować na biuro@ecoshine.pl

Dlaczego warto zainwestować w kurs z czyszczenia tapicerek i wykładzin?

 • Bardzo niski próg wejścia w biznesjednodniowe szkolenie z czyszczenia tapicerek i dywanów i cały osprzęt niezbędny do wykonywania zawodu to w Ecoshine wydatek rzędu zaledwie 6 tysięcy złotych! Zakładając, że będziesz czyścić jedną kanapę dziennie (około 2 godziny pracy) stopa zwrotu całej inwestycji to zaledwie 3 miesiące! (samo szkolenie z prania tapicerek zwraca się w zaledwie kilka dni).
 • Niska utrata wartości sprzętu – nie udało się? Nie szkodzi! Tak czy inaczej możesz odzyskać znaczącą większość zainwestowanych w sprzęt i szkolenie pieniędzy. Przemysłowy odkurzacz ekstrakcyjny to bardzo wytrzymałe urządzenie przystosowane do ogromnych przebiegów, bez trudu odsprzedasz go na rynku wtórnym.
 • Każdy człowiek jest potencjalnym odbiorcą usługi – czy znasz kogoś, kto nie posiada kanapy, materaca, samochodu krzesła czy dywanu? Meble i dywany czekające na wyczyszczenie są wszędzie wokół nas!
 • Rosnąca samoświadomość ludzi w kwestiach zdrowotnych – z każdym dniem co raz więcej osób chce zadbać o zdrowe drogi oddechowe pozbywając się roztoczy i innych mikroorganizmów z tapicerek i dywanów. Możesz pomóc im zadbać o zdrowie jednocześnie rozwijając swoją działalność związaną z praniem tapicerek.
 • Polska to największy w stosunku do ilości mieszkańców motoryzacyjny rynek wtórny w Europie. Miażdżąca większość sprowadzonych z zagranicy samochodów wymaga kompleksowego wyczyszczenia. Koszt tego typu usługi waha się od 200 do nawet 400 złotych w niektórych regionach Polski., co oznacza, że szkolenie z czyszczenia samochodów zwraca się nawet po wykonaniu 3 usług! Nie czekaj – zamów szkolenie z prania tapicerek i wykładzin już dziś i zacznij zarabiać jutro.

Dlaczego warto wybrać nas?

 • Dziesiątki tysięcy wyczyszczonych tapicerek. Ecoshine jest największą na Dolnym Śląsku firmą zajmującą się czyszczeniem tapicerek meblowych, samochodowych oraz dywanów i wykładzin. W przeciągu ostatniej dekady mieliśmy okazję zetknąć się z każdym materiałem, jaki możesz napotkać w swojej karierze zawodowej i chętnie podzielimy się z Tobą ta wiedzą.
 • Najwyższa jakość obsługi klienta, niezrównana renoma na rynku – z dumą odsyłamy do lektury ponad tysiąca opinii na temat firmy w serwisach Facebook i Google, mówią same za siebie.
 • Doświadczeni instruktorzy – każdy z instruktorów, z którymi mogą mieć Państwo styczność w trakcie odbywania kursu ma na koncie tysiące wyczyszczonych tapicerek i wykładzin. W Ecoshine możesz uczyć się zawodu od zaprawionego w boju zawodowca z prawdziwego zdarzenia, który oprócz bycia instruktorem jest też najwyższej klasy mobilnym czyścicielem powierzchni tekstylnych w kraju!
 • Najszerszy zakres możliwości – Ecoshine z dumą zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów – mamy w naszym składzie anglistę i psychologa, dzięki czemu wszystkie przekazywane w trakcie szkolenia informacje są świeżymi nowinkami wprost z zagranicznych forów internetowych, a szkolenia skonstruowane są tak, żebyś zapamiętał z nich możliwie najwięcej.
 • Wiedza nieograniczona marką – w przeciwieństwie do konkurencyjnych na rynku firm wiedza, którą przekazujemy, nie jest ograniczona do sprzętu i środków chemicznych jednego producenta. Tylko u nas dowiesz się, z jakiego sprzętu i chemii obiektywnie warto skorzystać – zaufaj nam, wiemy co mówimy, czyścimy tysiące tapicerek rocznie i mieliśmy okazję samodzielnie wypróbować niemal wszystko, co na rynku dostępne.
 • Wsparcie merytoryczne po ukończeniu szkolenia – natknąłeś/aś się na nietypową tapicerkę? Masz problem z usunięciem plamy? Nie wiesz co powiedzieć klientowi? To nie problem, zadzwoń do nas, służymy pomocą. W zależności od wybranego pakietu szkoleniowego zapewniamy od 10 do 30 połączeń alarmowych z których możesz skorzystać w trudnej sytuacji. Po drugiej stronie linii będzie doświadczony instruktor, który pomoże Ci poradzić sobie z problemem.

Szkolenia składają się z dwóch zasadniczych segmentów:

 • Techniki czyszczenia w zakresie prania tapicerek meblowych oraz samochodowych, wykładzin oraz dywanów oparte na ponad 30 najlepszych na rynku środkach piorących czołowych światowych producentów – mamy swoich faworytów ale nie jesteśmy związani z żadną marką.
 • Pozyskiwanie i obsługa klientów, psychologia obsługi klienta, organizacja i planowanie w pozyskiwaniu sprzętu (w tym fabryczne przerabianie urządzeń w celu uzyskania większej mocy przy zachowaniu mobilnego gabarytu sprzętu)

Zalecamy szkolenia indywidualne ze względu na rozbudowaną część praktyczną ( zapytania o ofertę prosimy kierować poprzez e-mail).

Szkolenia grupowe z prania tapicerek i wykładzin organizowane są w grupach maksymalnie czteroosobowych i trwa ono 8 godzin – koszt 500 zł netto/osoba.

Najbliższe terminy szkoleń grupowych:

 • 27 lipca

Posiadamy aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu pod numerem ewidencyjnym: 2.02/00190/2018. Prowadzone przez nas kursy z prania tapicerek i wykładzin dla osób poszukujących pracy są formą aktywizacji zawodowej finansowaną przez Urzędy Pracy.

Certyfikat szkolenie pranie tapicerek i wykładzin

Zachęcamy do zakupu gotowych zestawów startowych do prania tapicerek i wykładzin wraz ze szkoleniem w cenie! Wybierając przygotowane przez nas kompozycje środków czyszczących oraz sprzętu możesz już jutro zacząć prowadzić biznes i unikniesz nietrafionych wydatków. Powyżej przedstawiamy przykładowy zestaw początkowy który może być dowolnie edytowany wedle potrzeb oraz możliwości finansowych kursanta.