Oferta Szkoleń

Szukasz pomysłu na start up? Nie dysponujesz ogromnym kapitałem ale nie brakuje ci chęci do pracy i nie boisz się nowych wyzwań? To może być branża dla Ciebie – poznaj ją lepiej wśród najlepszych i skorzystaj z naszych szkoleń.

Podstawą działania w branży usługowej jest wysoka jakość wykonywanych prac. Jeśli nie chcesz uczyć się na klientach oraz narażać się na stratę reputacji i czasu – skorzystaj z profesjonalnych szkoleń liderów w branży. Dzięki naszym szkoleniom wystartujesz z wysokiego pułapu, a twój biznes od razu zacznie przynosić korzyści.

Szkolenia składają się z dwóch zasadniczych segmentów:

  • Techniki czyszczenia w zakresie prania tapicerek meblowych oraz samochodowych, wykładzin oraz dywanów oparte na ponad 30 najlepszych na rynku środkach piorących czołowych światowych producentów – mamy swoich faworytów ale nie jesteśmy związani z żadną marką.
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów, psychologia obsługi klienta, organizacja i planowanie w pozyskiwaniu sprzętu (w tym fabryczne przerabianie urządzeń w celu uzyskania większej mocy przy zachowaniu mobilnego gabarytu sprzętu)

Preferujemy szkolenia indywidualne (ewentualnie w parach). Szkolenia grupowe z prania tapicerek i wykładzin (grupy 8-10 osób) realizowane są średnio raz na kwartał – zapisy prosimy kierować drogą mailową.

W największych aglomeracjach w kraju oferujemy również możliwość współpracy w systemie franczyzowym pod marką ecoshine.pl z pełnym i regularnym wsparciem w założeniu oraz prowadzeniu działalności. Krótko mówiąc zaczynasz zarabiać i rozwijać firmą od razu po otworzeniu działalności. Pytania prosimy kierować na [email protected]