Apartamenty Sky Tower

W poszukiwaniu odpowiedniej firmy zajmującej się praniem wykładzin oraz tapicerki meblowej dotarliśmy do firmy Ecoshine. W czerwcu 2016 r rozpoczęliśmy współpracę.
Od tego czasu usługi wykonywane przez firmę Ecoshine Profesjonalne Czyszczenie pomagają nam w utrzymaniu czystości wykładzin oraz mebli tapicerowanych w wynajmowanych przez nas apartamentach. Elastyczność czasowa firmy, szybka reakcja oraz wysoka jakość usług pozwala na wykonanie prac bez ingerencji w bieżące funkcjonowanie obiektu. Mogę polecić firmę Ecoshine jako sprawdzonego wykonawcę usług.

Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi

W związku z wykonaną usługą czyszczenia wykładzin oraz dywanów w naszym przedszkolu pragnę polecić firmę Ecoshine jako partnera rzetelnego i kompetentnego. Zlecona praca została wykonana solidnie i terminowo przy użyciu delikatnych i bezpiecznych środków, a finalny efekt był znacznie lepszy niż wykonania poprzednich usługodawców.
W związku z powyższym rekomenduję usługi firmy Ecoshine dyrektorom przedszkoli oraz innych instytucji.

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna

W dniu 9 sierpnia 2013 r. firma Ecoshine – Ekomyjnia Goch Michał, Reymonta 8a/6, 58-260 Bielawa, wykonała usługę czyszczenia wykładziny w biurach Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej, św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław. Usługa została wykonana sprawnie i z należytą starannością, przynosząc oczekiwane rezultaty. Możemy polecić usługi wykonywane przez firmę Ecoshine.

PGS Software

Z firmy Ecoshine korzystaliśmy kilkakrotnie i za każdym razem spełniała nasze oczekiwania co do jakości wykonanych usług. Firma Ecoshine jest firmą rzetelną, terminowo wywiązującą się z umów, jak również bezproblemową w komunikacji. Firma godna polecenia.

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

W związku z satysfakcją płynącą z usług świadczonych przez firmę ECOSHINE, chcielibyśmy podziękować za wiele miesięcy współpracy i tym samym serdecznie polecić firmę ECOSHINE jako profesjonalnego, rzetelnego partnera, cechującego się pełnym zaangażowaniem w powierzone zadania. Terminowość pracowników, wysoki poziom obsługi oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta gwarantuje pełne zadowolenie z podjętej współpracy. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę ECOSHINE i tym samym liczymy na kolejne miesiące owocnej współpracy.

BALLUFF Sensors Worldwide

Z firmą Ecoshine współpracujemy regularnie od 2013 roku i możemy ją polecić jako firmę solidną i rzetelną. Powierzane im prace wykonywane są z należytą starannością i zaangażowaniem. Polecamy wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm i terminowość usługodawcy.

Przedszkole Publiczne nr 7 w Dzierżoniowie

W budynku przedszkola wykonano czyszczenie wykładziny dywanowej i dywanów. Prace zostały wykonane z uwzględnieniem wysokiego standardu przy dużym zaangażowaniu ze strony wykonawcy, z zachowaniem ustalonego terminu oraz z dogodnym terminem płatności.

Silicon & Software Systems Polska Sp. z o.o.

Z firmą Ecoshine współpracujemy regularnie i możemy polecić ją jako sprawdzonego partnera w prowadzeniu biura. Świadczone na wysokim poziomie usługi sprawiają, że wykładziny oraz meble tapicerowane w naszych biurach wyglądają schludnie i reprezentatywnie. Dodatkowo dobry kontakt oraz terminowość wykonywanych prac zachęcają do polecenia usług Ecoshine innym firmą poszukującym dobrego usługodawcy

Salon KIA Wrobud

Z firmą Ecoshine nawiązaliśmy stałą współpracę w zakresie czyszczenia wnętrz floty samochodów używanych. Każdy czyszczony samochód po usłudze prezentuje się bardzo dobrze, spełniając oczekiwania naszych klientów. Dbałość o szczegóły, profesjonalizm oraz elastyczność świadczonych usług pozwalają wyróżnić ten młody zespół na tle konkurencyjnych firm. Rekomendujemy Ecoshine i polecamy każdemu, kto ceni sobie solidność oraz terminowość usługodawcy.

TVN WROCŁAW

Z firmą Ecoshine współpracujemy od kilku lat regularnie korzystając z usługi prania wykładziny w naszym biurze na Placu Solnym we Wrocławiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów czyszczenia oraz wysokiej jakości obsługi. Szczególnie cenimy sobie fakt, iż firma potrafi skutecznie i sprawnie wykonać usługę w oddziale, który pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nie paraliżując przy tym pracy biura.
Zdecydowanie firma godna polecenia.

SALON D&D PEUGEOT

Z usług firmy Ecoshine korzystamy nieprzerwanie od kilku lat. Samochody używane i poleasingowe czyszczone są zawsze na miarę naszych oczekiwań. Rzetelna, fachowa praca oraz terminowość usługi cechują ten młody, prężnie rozwijający się zespół. Powyższe argumenty pozwalają liczyć na dalszą, owocną współpracę. Firma godna polecenia.