review

Apartamenty Sky Tower

W poszukiwaniu odpowiedniej firmy zajmującej się praniem wykładzin oraz tapicerki meblowej dotarliśmy do firmy Ecoshine. W czerwcu 2016 r rozpoczęliśmy współpracę.
Od tego czasu usługi wykonywane przez firmę Ecoshine Profesjonalne Czyszczenie pomagają nam w utrzymaniu czystości wykładzin oraz mebli tapicerowanych w wynajmowanych przez nas apartamentach. Elastyczność czasowa firmy, szybka reakcja oraz wysoka jakość usług pozwala na wykonanie prac bez ingerencji w bieżące funkcjonowanie obiektu. Mogę polecić firmę Ecoshine jako sprawdzonego wykonawcę usług.

Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi

W związku z wykonaną usługą czyszczenia wykładzin oraz dywanów w naszym przedszkolu pragnę polecić firmę Ecoshine jako partnera rzetelnego i kompetentnego. Zlecona praca została wykonana solidnie i terminowo przy użyciu delikatnych i bezpiecznych środków, a finalny efekt był znacznie lepszy niż wykonania poprzednich usługodawców.
W związku z powyższym rekomenduję usługi firmy Ecoshine dyrektorom przedszkoli oraz innych instytucji.

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna

W dniu 9 sierpnia 2013 r. firma Ecoshine – Ekomyjnia Goch Michał, Reymonta 8a/6, 58-260 Bielawa, wykonała usługę czyszczenia wykładziny w biurach Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej, św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław. Usługa została wykonana sprawnie i z należytą starannością, przynosząc oczekiwane rezultaty. Możemy polecić usługi wykonywane przez firmę Ecoshine.

PGS Software

Z firmy Ecoshine korzystaliśmy kilkakrotnie i za każdym razem spełniała nasze oczekiwania co do jakości wykonanych usług. Firma Ecoshine jest firmą rzetelną, terminowo wywiązującą się z umów, jak również bezproblemową w komunikacji. Firma godna polecenia.

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

W związku z satysfakcją płynącą z usług świadczonych przez firmę ECOSHINE, chcielibyśmy podziękować za wiele miesięcy współpracy i tym samym serdecznie polecić firmę ECOSHINE jako profesjonalnego, rzetelnego partnera, cechującego się pełnym zaangażowaniem w powierzone zadania. Terminowość pracowników, wysoki poziom obsługi oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta gwarantuje pełne zadowolenie z podjętej współpracy. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę ECOSHINE i tym samym liczymy na kolejne miesiące owocnej współpracy.

BALLUFF Sensors Worldwide

Z firmą Ecoshine współpracujemy regularnie od 2013 roku i możemy ją polecić jako firmę solidną i rzetelną. Powierzane im prace wykonywane są z należytą starannością i zaangażowaniem. Polecamy wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm i terminowość usługodawcy.

Przedszkole Publiczne nr 7 w Dzierżoniowie

W budynku przedszkola wykonano czyszczenie wykładziny dywanowej i dywanów. Prace zostały wykonane z uwzględnieniem wysokiego standardu przy dużym zaangażowaniu ze strony wykonawcy, z zachowaniem ustalonego terminu oraz z dogodnym terminem płatności.

Silicon & Software Systems Polska Sp. z o.o.

Z firmą Ecoshine współpracujemy regularnie i możemy polecić ją jako sprawdzonego partnera w prowadzeniu biura. Świadczone na wysokim poziomie usługi sprawiają, że wykładziny oraz meble tapicerowane w naszych biurach wyglądają schludnie i reprezentatywnie. Dodatkowo dobry kontakt oraz terminowość wykonywanych prac zachęcają do polecenia usług Ecoshine innym firmą poszukującym dobrego usługodawcy

Salon KIA Wrobud

Z firmą Ecoshine nawiązaliśmy stałą współpracę w zakresie czyszczenia wnętrz floty samochodów używanych. Każdy czyszczony samochód po usłudze prezentuje się bardzo dobrze, spełniając oczekiwania naszych klientów. Dbałość o szczegóły, profesjonalizm oraz elastyczność świadczonych usług pozwalają wyróżnić ten młody zespół na tle konkurencyjnych firm. Rekomendujemy Ecoshine i polecamy każdemu, kto ceni sobie solidność oraz terminowość usługodawcy.

TVN WROCŁAW

Z firmą Ecoshine współpracujemy od kilku lat regularnie korzystając z usługi prania wykładziny w naszym biurze na Placu Solnym we Wrocławiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów czyszczenia oraz wysokiej jakości obsługi. Szczególnie cenimy sobie fakt, iż firma potrafi skutecznie i sprawnie wykonać usługę w oddziale, który pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nie paraliżując przy tym pracy biura.
Zdecydowanie firma godna polecenia.

SALON D&D PEUGEOT

Z usług firmy Ecoshine korzystamy nieprzerwanie od kilku lat. Samochody używane i poleasingowe czyszczone są zawsze na miarę naszych oczekiwań. Rzetelna, fachowa praca oraz terminowość usługi cechują ten młody, prężnie rozwijający się zespół. Powyższe argumenty pozwalają liczyć na dalszą, owocną współpracę. Firma godna polecenia.

ARCHICOM SA

W imieniu firmy Archicom SA serdecznie dziękujemy za regularną współpracę firmie Ecoshine. Korzystamy z usługi prania wykładziny dywanowej służącej nam na targach mieszkaniowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy firmę Ecoshine jako solidnego, godnego zaufania partnera I prawdziwego eksperta.

GERelis Elisabeth Schwigon

Szkoła GERelis Elisabeth Schwigon niniejszym potwierdza korzystanie z usług firmy Ecoshine w zakresie prania i czyszczenia tapicerki meblowej w naszej siedzibie. W ramach wykonywanych usług zespół Ecoshine dał się poznać jako dobrze zorganizowany i rzetelny w zakresie terminowości jak i profesjonalizmu wykonywanych prac. W związku z powyższym polecamy firmę jako solidnego partnera w zakresie prania tapicerki meblowej.

APARTAMENTY ARAVEL

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez EcoShine z siedzibą we Wrocławiu, której klientem jesteśmy od 6 lat. Firma EcoShine od 2012 roku regularnie Świadczy dla Apartamentów Aravel usługi prania tapicerki meblowej oraz materacy w wynajmowanych mieszkaniach.  Naszego Partnera wyróżnia rzetelność i fachowość, które połączone są z prawdziwym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Przedsiębiorstwo HAK Spółka z o.o.

Z usług firmy Ecoshine korzystamy regularnie w zakresie czyszczenia wykładzin biurowych w naszych wrocławskich biurach. Powierzone prace zawsze wykonywane są na czas i z należytą starannością. Dodatkowo cenimy sobie współpracę ze względu na dobrą komunikację oraz szybkie terminy realizacji zleceń. W związku z powyższym polecamy Ecoshine jako solidnego partnera do długotrwałej współpracy.

Niepubliczne Przedszkole LAWENDOWE SKRZATY

Z usług firmy Ecoshine korzystamy w naszym przedszkolu regularnie od czterech lat. Firmę wybraliśmy ze względu na delikatne środki których używają co jest bardzo istotne przy naszym profilu działalności. W tym czasie Panowie nigdy nas nie zawiedli, dając się poznać jako ekipa dobrze zorganizowana, trzymająca się terminów i przede wszystkim skuteczna. Podsumowując – partner godny polecenia dla każdego przedszkola!

MCA Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Firma Ecoshine od lat wykonuje czyszczenie wykładzin biurowych na naszych obiektach spełniając nie tylko nasze oczekiwania ale przede wszystkim oczekiwania naszych najemców. Usługi wykonywane są zawsze terminowo z zachowaniem dobrego kontaktu, który gwarantuje, że nie musimy angażować się w planowanie i realizację zleconych prac. Zdecydowanie usługodawca jest godny polecenia.

CENTRUM DIKUL HOTEL

AFD-Rehabilitacja Sp. z o.o. współpracuje z firmą Ecoshine, korzystając regularnie z usług czyszczenia wykładzin na terenie naszego obiektu, Centrum Dikul Hotel, przy ulicy Cieszyńskiego 17-19. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że firma Ecoshine to firma dobrze zorganizowana, fachowa i rzetelna. Panowie świetnie radzą sobie nawet z najcięższymi plamami, z jakimi borykamy się w sali jadalnej. Jakość wykonywanych prac jest znacznie wyższa niż u poprzednich usługodawców, z zachowaniem bardzo szybkiego czasu realizacji. Zdecydowanie polecamy jako zaufanego partnera.

Pizzeria Il Basilico AMAR-GASTRO Sp. z o.o

Firma Ecoshine regularnie wykonuje czyszczenie krzeseł, foteli oraz kanap w naszej restauracji Il Basilico w Alei Bielany i zdecydowanie polecamy ją jako rzetelnego partnera. Wszystkie meble po czyszczeniu wyglądają jak nowe, a stosowane środki są delikatne i nie wyczuwalne nawet w trakcie usługi. Dodatkowym atutem jest fakt, że ekipa jest w stanie wyprać wszystkie elementy wyposażenia restauracji w ciągu jednego wieczora —zdecydowanie polecamy!

Masala Indian Restaurant

Firma Fusion Restaurants Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poleca firmę Ecoshine jako profesjonalnego wykonawcę usług czyszczenia tapicerek. Na zlecenie Spółki firma Ecoshine od lat wykonuje w restauracji Masala Indian Restaurants okresowe czyszczenie tapicerek kanapowych oraz fotelowych. Prace są wykonywane w terminie, starannie z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń i technologii, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, a personel jest dobrze wykwalifikowany i kompetentny.  Z przyjemnością możemy polecić firmę Ecoshine jako solidnego partnera.

CENTRUM HISTORII ZAJEZDNIA

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Ecoshine z siedzibą we Wrocławiu. Z usług firmy skorzystaliśmy dotychczas dwukrotnie w zakresie czyszczenia mebli tapicerowanych w Centrum Historii Zajezdnia. Powierzone prace wykonywane były na czas i z należytą starannością. Meble po wyczyszczeniu wyglądały jak nowe i bardzo szybko były gotowe do ponownego użytku. Współpracę cenimy sobie również ze względu na sprawną komunikację, szybkie terminy realizacji zleceń oraz profesjonalizm pracowników. W związku z powyższym polecamy Ecoshine jako solidnego partnera do współpracy.

YELLOW

Yellow Centrum Języków Obcych współpracuje z firmą ECOSHINE regularnie od ponad dwóch lat. W tym czasie firma ECOSHINE świadczyła dla nas usługi prania wykładzin. Nasza współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Prace wykonywane są sumiennie, dokładnie z dbałością o każdy szczegół. Pracownicy firmy ECOSHINE są zaangażowani i profesjonalnie podchodzą do wykonywanych przez nich działań. Z odpowiedzialnością możemy polecić firmę ECOSHINE jako solidnego i rzetelnego kontrahenta, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług.

EACTIVE

Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu spółki EACTIVE sp. z o.o. potwierdzam współpracę przy realizacji czyszczenia tapicerki meblowej oraz wykładzin. Współpraca ta pozwala mi rekomendować firmę Ecoshine Profesjonalne Czyszczenie jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę. Wszystkie prace wykonane były sprawnie i terminowo. Z pełnym zaufaniem rekomenduje firmę Ecoshine jako rzetelną.

BALDUNO Manufaktura

Firma Ecoshine od kilku lat regularnie wykonuje czyszczenie mebli tapicerowanych w naszych kawiarniach świetnie radząc sobie z wieloma plamami po kawie, czekoladzie czy lodach. Dodatkowo prace wykonywane są zawsze w ekspresowym tempie, a wszystkie meble następnego dnia rano są już gotowe do użytku. Polecamy firmę jako rzetelnego i skutecznego usługodawcę.

KINO NOWE HORYZONTY

Firma Ecoshine Usługi Porządkowe z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Międzyleskiej 4 wykonywała dwukrotnie usługę prania puf na terenie holi Kina Nowe Horyzonty. Przy wykonywaniu zleceń Firma Ecoshine dała się poznać od jak najlepszej strony zarówno na etapie ustalania jak i realizacji. Wszystko odbywało się profesjonalnie, sprawnie i z należytą dokładnością. Rekomendujemy Firmę Ecoshine jako dobrego i pewnego partnera, który posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie, umiejętności, oraz profesjonalne podejście do klienta.