shutterstock_650651476

Parowe pranie tapicerki samochodowej w Warszawie – wysoka jakość i korzystna cena

Tapicerka samochodowa narażona jest na wiele rodzajów zabrudzeń, takich jak przynoszone na obuwiu błoto, pyl, kurz, okruszki i tłuste plamy od jedzenia. Część osób decyduje się na samodzielne próby usunięcia plam, jednak rzadko kiedy okazują się one wystarczające. Aby skutecznie odmłodzić pojazd o kilka lat i znów cieszyć się jazdą w idealnie czystym aucie, warto zlecić pranie wnętrza samochodu profesjonalnej firmie. Czyszczenie tapicerek samochodowych przeprowadza w Warszawie firma Ecoshine działająca na terenie większości dzielnic stolicy.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej dla mieszkańców Warszawy

W Ecoshine oferujemy pranie tapicerki samochodowej m.in. w warszawskiej Woli, Mokotowie, Bielanach i Bemowie. Nasi klienci doceniają nas za wieloletnie doświadczenie i szerokie zaplecze sprzętowe. Do prania foteli samochodowych wykorzystujemy szeroką gamę dedykowanych odplamiaczy gwarantujących sprawne i skuteczne czyszczenie. Dzięki zastosowaniu sprzętu działającego pod ciśnieniem jesteśmy w stanie usunąć nie tylko plamy znajdujące się na tapicerce, ale także te, które wniknęły w gąbkę. Nasze usługi prania tapicerki samochodowej w Warszawie oferujemy z dojazdem do klienta. Targówek, Ochota, Ursus i Wawer to tylko część dzielnic, które obsługujemy.

Szeroka gama usług czyszczenia samochodu — atrakcyjny cennik dla klientów z Warszawy i okolic

Firma Ecoshine nie tylko pozbędzie się plam i zanieczyszczeń z materiałów wykonanych z tkaniny. Jeżeli jesteś właścicielem auta z fotelami obitymi skórą, w naszej ofercie znajdziesz usługi, które powinny Cię zainteresować. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne czyszczenie tapicerki skórzanej wraz z impregnacją. Dzięki takiemu zabiegowi wnętrze auta odzyskuje swój dawny, atrakcyjny wygląda, a skóra ponownie staje się elastyczna i miękka w dotyku.

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na usłudze czyszczenia skóry, czy prania tapicerki samochodowej, zapewniamy klientom z Warszawy korzystny cennik i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu.

6 KROKÓW DO CZYSTOŚCI :


  1. Dokładne odkurzenie i trzepanie wszystkich powierzchni rozpoczyna proces prania tapicerki samochodowej. Sprężone powietrze pozwala usunąć zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie, które mogą stanowić nawet 80% wszystkich zabrudzeń znajdujących się na powierzchni.
  2. Próba materiału – polega na rozpoznaniu rodzaju włókna i sprawdzeniu stabilności kolorów. Na jej podstawie dobierane są rodzaje środków piorących, ich stężenia oraz temperatura roztworu. Na tym etapie sprawdzamy też stabilność sufitu w samochodzie i dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia.
  3. Nałożenie enzymatycznego pre-sprayu i rozprowadzenie go przy pomocy mikrofibry zapewnia wstępne rozpuszczenie zabrudzeń oraz wyciągnięcie najgłębszych plam znajdujących się na osnowie tkaniny, a nawet na gąbce tapicerskiej.  To najistotniejszy element usługi, który odróżnia ją od prania samym odkurzaczem piorącym – dzięki niemu podczas prania właściwego nie trzeba wykonywać zbędnych powtórzeń powodujących nadmierne przemoczenie tapicerki.
  4. Odplamianie – przed rozpoczęciem prania właściwego tapicerki samochodowej najpierw usuwamy najtrudniejsze zabrudzenia, które nie rozpuściły się w poprzednim etapie. Używamy do tego dedykowanych odplamiaczy, które następnie wypłukujemy aby nie pozostawić osadu chemicznego. Na tym etapie usuwamy również gumy do żucia, wosk, plastelinę, zaschnięte resztki jedzenia i tym podobne.
  5. Pranie właściwe – polega na dogłębnym wypłukaniu z tapicerki samochodowej rozpuszczonego brudu przy pomocy ekstraktora, czyli urządzenia natryskowo – ssącego. Zapewnia to najlepsze usunięcie brudu i ewentualnych pozostałości niepożądanych środków chemicznych, ponadto gwarantuje penetrację na wskroś materiału aż do gąbki. Tak dogłębnie wypłukana tapicerka auta jest wolna od osadów chemicznych, które przy innych technikach przyspieszają ponowne brudzenie się wnętrza samochodu. Dodatkowo mamy pewność, że po wyschnięciu auta nie wyjdą żądne plamy i zacieki.
  6. Ozonowanie auta (opcjonalnie) – po wykonaniu wszystkich ww. czynności w samochodzie umieszczany jest generator ozonu, który dezynfekuje wnętrze oraz układ klimatyzacji.

Czas schnięcia – tak przedstawiona technika czyszczenia tapicerki samochodowej oraz najwyższej jakości środki piorące pozwalają nam zmniejszyć namoczenie materiału do absolutnego minimum. Dodatkowo proces ten przyspiesza zastosowanie prania parowego i auto po usłudze kompleksowego czyszczenia wydajemy klientowi tego samego dnia.  Przy mobilnym czyszczeniu tapicerki, którego wykonanie jest możliwe w temperaturze powyżej 15 stopni Celsjusza, resztki wody odparowują samoczynnie w ciągu kilku godzin.

PODSTAWOWE PRANIE TAPICERKI
(fotel kierowcy,fotel pasażera, kanapa tylna)
160-180 zł
+ Tapicerka drzwi (tzw. boczki)200-220 zł
KOMPLEKSOWE PRANIE AUTA
(fotele, kanapa, podłoga, tapicerka drzwi, bagażnik, podsufitka, elementy plastikowe i szyby)
300-350 zł
KOMPLEKSOWE PRANIE AUTA + CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA SKÓRY 350-450 zł
KOMPLEKSOWE PRANIE MINIVAN (np. Touran, Scenic, Zafira)400-450 zł
OZONOWANIE AUTA 50 zł
PAKIET SPA
(kompleksowe czyszczenie wnętrza auta + mycie detailingowe i aplikacja wosku)
Auta małe i średnie
499 zł

Auta duże
599 zł
Polerowanie i zabezpieczenie lakieru
CENNIK AUTODETAILING
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY 79 ZŁ
Pranie kabiny TIR- a(wraz z łóżkami)450-600 zł
Dodatkowa impregnacja tapicerki poprzez nałożenie nanopowłoki50 zł / fotel
Pranie fotelików dziecięcych
Pranie + czyszczenie wózków
50-80 zł
100-120 zł
W jakich warunkach można prać tapicerkę samochodową?

Usługę z dojazdem do klienta w Warszawie wykonujemy tylko przy temperaturze powyżej 15 stopni – ta temperatura gwarantuje, że auto wyschnie samoczynnie w ciągu kilku godzin na lekko uchylonych szybach.  Usługę można wykonać bez względu na warunki atmosferyczne jeśli dysponują Państwo pomieszczeniem w którym jest utrzymana taka temperatura.

Ile trwa kompleksowe czyszczenie auta?

Wypranie całego auta od sufitu po podłogi zajmuje nam około 5 godzin (auto wydajemy suche po około 8-10 godzinach bez względu na porę roku). Pranie samych foteli i kanapy tylnej to usługa trwająca około 2 godzin.

Czy można wykonać czyszczenie podsufitki?

Wypracowaliśmy kilka bezpiecznych metod czyszczenia podsufitki w aucie które pozwalają nam wykonać zabieg ze świetnym efektem bez podejmowania zbędnego ryzyka. Robimy to regularnie przy zdecydowanej większości kompletów. Jeżeli podsufitka po wstępnych oględzinach już posiada oznaki opadania lub odklejania możemy odmówić wykonania tej części prac lub przeprowadzić je na odpowiedzialność klienta.

Czym jest ozonowanie?

Ozon jest środkiem silnie dezynfekującym – działa zabójczo na organizmy jedno- i wielokomórkowe o niskiej specjalizacji komórek, tj. bakterie, wirusy czy grzyby. Doskonale również radzi sobie z neutralizacją zapachów m.in. zapachu dymu tytoniowego. Dezynfekcja wnętrza samochodu odbywa się poprzez użycie dedykowanego generatora ozonu, po wcześniejszym upraniu tapicerki.