131682422_397866261421215_2446853147506801582_n

Pranie / czyszczenie materacy – Ecoshine Warszawa

Wykonujemy ekologiczne czyszczenie i pranie materacy w Warszawie, przy zastosowaniu najwyższej jakości środków czystości. Formułę naszych naturalnych detergentów aktywujemy w gorącym środowisku przy użyciu urządzeń parowych bądź też ekstrakcyjnych. W efekcie tych działań czyszczenie i pranie materaca jest dogłębne, to pozwala pozbyć się z niego wszelkich zabrudzeń oraz niechcianych mikroorganizmów.

Czyszczenie i pranie materaca w Warszawie

Osobom korzystającym z naszych usług czyszczenia i prania materacy w Warszawie oferujemy bezpłatny dojazd do domów klientów indywidualnych oraz hoteli. Prowadzone przez nas działania stanowią skuteczny sposób na pozbycie się nie tylko sierści zwierząt, ale także powierzchniowych zabrudzeń – wykonujemy też odplamianie enzymatyczne. Decydując się na profesjonalne czyszczenie lub pranie materacy całkowicie pozbędziesz się roztoczy, bakterii i drobnoustrojów, które zagnieżdżają się we wszystkich warstwach tkaniny. Przy użyciu naszych biobójczych środków o wysokiej skuteczności zawsze osiągamy pożądany i jednocześnie doskonały rezultat – materac jest nieskazitelnie czysty i pachnie świeżością. Atrakcyjną ofertę czyszczenia i prania materaca szczególnie polecamy alergikom.

Zapewniamy pełen profesjonalizm

Naszą kadrę tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem! Czyszczenie i pranie materaca wykonają nasi warszawscy specjaliści. Po zapoznaniu się ze zleceniem, dobierzemy do niego odpowiednią metodę sprzątania – ekstrakcyjną bądź parową. W tej sytuacji decydującymi aspektami są materiał, z jakim będziemy pracować oraz oczekiwania klienta. Wdrażamy ekologiczne rozwiązania, o których wiemy, że są bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale także dla osób dorosłych, dzieci i zwierząt. Profesjonalne czyszczenie i pranie materacy wykonamy w dogodnych dla Ciebie godzinach. Jako firma zdobywamy rekomendacje klientów za naszą rzetelną i staranną pracę. Pozytywne opinie na nasz temat przeczytasz na Facebooku. Zapraszamy do skorzystania z usług czyszczenia i prania materaca w Warszawie!

Czyszczenie parowe materaca w Warszawie

Oferowane przez nas czyszczenie parowe materacy w Warszawie to doskonała opcja dla osób, które chcą utrzymać sterylne miejsce spania. Dzięki temu, że cała procedura odbywa się pod ciśnieniem oraz przy zastosowaniu gorącej pary wodnej możliwe jest nie tylko zlikwidowanie zabrudzeń, ale także pozbycie się drobnoustrojów. Czyszczenie parowe materaca pozwala zachować jego wysoki stan higieniczny. Nie tylko z tego względu nasza profesjonalna usługa cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wymagających klientów. Czyszczenie parowe materacy wyróżnia się szybkim czasem schnięcia. W niedługim czasie po zrealizowaniu tej usługi miejsce spania jest gotowe do ponownego użytku.

Sukcesywnie wykonujemy także ekstrakcyjne pranie materacy w Warszawie. Przy pomocy wysoce biobójczych środków czystości usuwamy głębokie zabrudzenia. Ekstrakcyjne pranie materaca przywróci mu świeżość, czystość i przyjemny zapach. Zapraszamy!

W przypadku prania materaców stosujemy również technologię parową wzmocnioną punktowym odplamianiem enzymatycznym.

Procedura czyszczenia kształtuje się następująco:

Czyszczenie parowe polega na nanoszeniu pary pod ciśnieniem oraz odsysaniu wraz z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Gorąca para wodna penetruje brud aż do dna powierzchni bez użycia środków chemicznych

Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtracji – filtr wodny oraz mikrofiltr HEPA 12 (EN1822:1998), który zatrzymuje roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki o wielkości powyżej 0,3 μm oczyszczając powietrze w 99,9%.

Pranie materaców – oferowane w dwóch opcjach:

Czyszczenie parowe – Zalecane do regularnego stosowania, zaletą jest fakt iż materac jest niemal natychmiast suchy, nieco niższa skuteczność biobójcza. Polecane np. w hotelach gdzie czas schnięcia ma kluczowe znaczenie.

Pranie ekstrakcyjne z użyciem certyfikowanego środka biobójczego będącego produktem medycznym – wysoka skuteczność biobójcza, materac potrzebuje kilku godzin do pełnego wyschnięcia

Usługa czyszczenia materacy ma charakter higieniczny, z większości poszyć niestety nie schodzą przebarwienia.

Cennik (obustronne pranie materaca)

Czyszczenie materacy

Jedynka jednostronnie/dwustronnie70/100 zł
Dwójka jednostronnie/dwustronnie 100/150 zł
PAKIET SPA Z DODATKOWĄ DEZYNFEKCJĄ PAROWĄ MATERACA
Usługa dla klientów ceniących sobie najwyższy poziom higieny. Łączy dwie techniki – pranie enzymatyczne, a następnie drugim urządzeniem wykonujemy czyszczenie parowe, które dodatkowo przyspiesza czas schnięcia.
Jedynka jednostronnie/dwustronnie130/180 zł
Dwójka jednostronnie/dwustronnie 150/200 zł

W połączeniu z innymi usługami rabat 20 % od ww. cen