131682422_397866261421215_2446853147506801582_n

Pranie / czyszczenie materacy – Ecoshine Warszawa

Wykonujemy ekologiczne czyszczenie i pranie materacy w Warszawie, przy zastosowaniu najwyższej jakości środków czystości. Formułę naszych naturalnych detergentów aktywujemy w gorącym środowisku przy użyciu urządzeń parowych bądź też ekstrakcyjnych. W efekcie tych działań czyszczenie i pranie materaca jest dogłębne, to pozwala pozbyć się z niego wszelkich zabrudzeń oraz niechcianych mikroorganizmów.

Czyszczenie i pranie materaca w Warszawie

Osobom korzystającym z naszych usług czyszczenia i prania materacy w Warszawie oferujemy bezpłatny dojazd do domów klientów indywidualnych oraz hoteli. Prowadzone przez nas działania stanowią skuteczny sposób na pozbycie się nie tylko sierści zwierząt, ale także powierzchniowych zabrudzeń – wykonujemy też odplamianie enzymatyczne. Decydując się na profesjonalne czyszczenie lub pranie materacy całkowicie pozbędziesz się roztoczy, bakterii i drobnoustrojów, które zagnieżdżają się we wszystkich warstwach tkaniny. Przy użyciu naszych biobójczych środków o wysokiej skuteczności zawsze osiągamy pożądany i jednocześnie doskonały rezultat – materac jest nieskazitelnie czysty i pachnie świeżością. Atrakcyjną ofertę czyszczenia i prania materaca szczególnie polecamy alergikom.

Zapewniamy pełen profesjonalizm

Naszą kadrę tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem! Czyszczenie i pranie materaca wykonają nasi warszawscy specjaliści. Po zapoznaniu się ze zleceniem, dobierzemy do niego odpowiednią metodę sprzątania – ekstrakcyjną bądź parową. W tej sytuacji decydującymi aspektami są materiał, z jakim będziemy pracować oraz oczekiwania klienta. Wdrażamy ekologiczne rozwiązania, o których wiemy, że są bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale także dla osób dorosłych, dzieci i zwierząt. Profesjonalne czyszczenie i pranie materacy wykonamy w dogodnych dla Ciebie godzinach. Jako firma zdobywamy rekomendacje klientów za naszą rzetelną i staranną pracę. Pozytywne opinie na nasz temat przeczytasz na Facebooku i Google+. Zapraszamy do skorzystania z usług czyszczenia i prania materaca w Warszawie!

W przypadku prania materaców stosujemy również technologię parową wzmocnioną punktowym odplamianiem enzymatycznym.

Procedura czyszczenia kształtuje się następująco:

Czyszczenie parowe polega na nanoszeniu pary pod ciśnieniem oraz odsysaniu wraz z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Gorąca para wodna penetruje brud aż do dna powierzchni bez użycia środków chemicznych

Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtracji – filtr wodny oraz mikrofiltr HEPA 12 (EN1822:1998), który zatrzymuje roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki o wielkości powyżej 0,3 μm oczyszczając powietrze w 99,9%.

Pranie materaców – oferowane w dwóch opcjach:

Czyszczenie parowe – Zalecane do regularnego stosowania, zaletą jest fakt iż materac jest niemal natychmiast suchy, nieco niższa skuteczność biobójcza. Polecane np. w hotelach gdzie czas schnięcia ma kluczowe znaczenie.

Pranie ekstrakcyjne z użyciem certyfikowanego środka biobójczego będącego produktem medycznym – wysoka skuteczność biobójcza, materac potrzebuje kilku godzin do pełnego wyschnięcia

Usługa czyszczenia materacy ma charakter higieniczny, z większości poszyć niestety nie schodzą przebarwienia.

Cennik (obustronne pranie materaca)

Czyszczenie materacy

szerokość 90 cm80zł
szerokość 140-160 cm120zł
szerokość 180-200140zł
PAKIET SPA Z DODATKOWĄ DEZYNFEKCJĄ PAROWĄ MATERACA
Usługa dla klientów ceniących sobie najwyższy poziom higieny. Łączy dwie techniki - pranie enzymatyczne, a następnie drugim urządzeniem wykonujemy czyszczenie parowe, które dodatkowo przyspiesza czas schnięcia.
szerokość 90 cm100zł
szerokość 140-160 cm160zł
szerokość 180-200 cm180zł

W połączeniu z innymi usługami rabat 20 % od ww. cen