shutterstock_651499792

Pranie / czyszczenie dywanów i wykładzin – Ecoshine Warszawa

Miękkie dywany i wykładziny na stałe zagościły w salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych naszych domów. Doskonale sprawdzają się również w biurach, salonach SPA czy hotelach. Stanowią przyjemną osłonę przed chłodem posadzek, a także wygłuszają niepożądane odgłosy kroków. Wymagają jednak regularnej pielęgnacji poprzez czyszczenie i pranie. Do wykładzin dywanowych biurowych czy mieszkaniowych najlepiej sprawdzają się profesjonalne detergenty. Domowe sposoby na zachowanie ich w nienagannej czystości często okazują się niewystarczające. Wiąże się to nie tylko z mniejszą estetyką wnętrza, ale także grozi wystąpieniem objawów alergii na kurz i roztocza. Z tego powodu wychodzimy z ofertą prania i czyszczenia wykładzin w Warszawie dla mieszkańców Ursynowa i reszty miasta. Ta usługa zwiększa nie tylko komfort życia alergików, ale każdego, kto lubi przebywać w czystym otoczeniu.

Pranie i czyszczenie wykładziny w Warszawie

Ecoshine specjalizuje się w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów oraz wykładzin w Warszawie. Cena przystępna dla klienta, terminowość oraz rzetelność usług – to nas wyróżnia. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Kompleksowe czyszczenie i pranie wykładzin to atrakcyjna oferta, którą kierujemy nie tylko do mieszkańców miasta. Do owocnej współpracy zapraszamy również właścicieli małych i dużych firm z różnych części stolicy – Woli, Wilanowa, Wawra, Mokotowa, Bielan, Bemowa, Targówka, Ochoty, Żoliborza, Włoch, Ursusa, Rembertowa, a także z okolic Warszawy.

Pranie wykładzin i czyszczenie dywanów na Śródmieściu i Pradze Południe

Wykonując pranie wykładzin i czyszczenie dywanów dla mieszkańców Bemowa, Mokotowa i Białołęki oraz innych dzielnic zdobyliśmy duże grono zadowolonych Klientów, oraz pozytywnych referencji od wielu firm. Podejmujemy się wszelkich wyzwań, niestraszne są nam nawet najgorsze zabrudzenia. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz innowacyjnym rozwiązaniom pranie wykładzin i czyszczenie dywanów zmienia życie alergików na lepsze. Rzetelność i starania włożone w wykonywane zlecenia dają gwarancję usunięcia wszystkich zabrudzeń. Pranie i czyszczenie wykładzin, dywanów pozwala pozbyć się alergenów, co pozytywnie skutkuje poprawą zdrowia i samopoczucia wielu osób.

Profesjonalne i ekologiczne czyszczenie dywanów i wykładzin

Dlaczego warto wybrać Ecoshine spośród pralni dywanów z Warszawy? Podczas wykonywania prania i czyszczenia dywanów oraz wykładzin oferowanych dla Warszawy zawsze stawiamy sobie za cel poradzenie sobie z każdym rodzajem zabrudzenia. Chcemy zapewnić klientom pełne zadowolenie z zamówionej u nas usługi. Dlatego korzystamy z zaawansowanego sprzętu oraz środków czyszczących, które są nie tylko wysoce efektywne, ale zarazem zawierają składniki w 100% naturalne. Dzięki temu czyszczenie i pranie dywanu, wykładziny dla mieszkańców Warszawy wykonujemy ekologicznymi metodami, całkowicie bezpiecznymi dla zdrowia ludzi oraz zwierząt.

Bezpieczne pranie i czyszczenie wykładzin w Warszawie

W Ecoshine cały proces czyszczenia i prania dywanów, wykładzin poprzedzony jest próbą materiału, aby na jej podstawie odpowiednio dobrać rodzaj, stężenie oraz właściwą temperaturę środków piorących. Większość z nich posiada certyfikat Wool Safe. Dzięki temu możemy również zagwarantować bezpieczne pranie i czyszczenie dywanów wełnianych w Warszawie. Odbędzie się ono bez ryzyka naruszenia naturalnej struktury wełny.

Pranie i czyszczenie wykładzin w Warszawie wykonujemy tanio oraz starannie. Chcemy, aby atrakcyjna cena naszych usług szła w parze z najwyższą jakością realizowania zleceń. Dlatego korzystamy z szorowarki walcowej, która uskutecznia działanie stosowanych przez nas enzymatycznych pre-sprayów. Zapewnia to rozpuszczenie brudu znajdującego się nawet w najgłębszych warstwach tkaniny. Dzięki temu unikamy też powtórzeń czyszczenia, które prowadzą do przemoczenia osnowy dywanu lub wykładziny. Przynosi to też dodatkowy, pozytywny efekt końcowy w postaci krótszego czasu schnięcia. W sposób bezpieczny oraz bezinwazyjny wykonujemy też czyszczenie i pranie wykładziny biurowej w Warszawie.

Wybierz najlepszą pralnię dywanów w Warszawie!

Profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów, wykładziny biurowej to gwarancja pozbycia się intensywnych plam i zabrudzeń, a także roztoczy i sierści zwierząt. Usuwamy też różne cząstki stałe, gromadzące się na podłogach. Nasze usługi są świetną opcją dla tych, którzy chcą utrzymać wysoką higienę i sterylność pomieszczeń. Dzięki temu możliwe jest zadbanie nie tylko o zdrowie swoich bliskich, a także współpracowników. Nasze usługi pomagają w zapewnieniu komfortowych warunków w pracy. Pranie i czyszczenie wykładzin biurowych wykonamy w Warszawie tanio i efektywnie. Do współpracy zapraszamy zarówno małe, jak i duże firmy.

Jeżeli szukacie możliwości czyszczenia, prania dywanów na mokro, sucho i metodą „na wskroś” w przyjaznej dla środowiska pralni dywanów, świadczącej usługi m.in. dla Warszawy Woli, Pragi Południe, Mokotowa, Bielan i innych dzielnic – koniecznie skontaktujcie się z nami!

Ecoshine gwarantuje perfekcyjną czystość dywanów w atrakcyjnej cenie.


Pranie wykładzin dla domu i biura
- do 50 m2
10-12 zł/m2
- powyżej 50 m28-10 zł/m2
- powyżej 100 m27-8 zł/m2
DLA FIRM OFERUJEMY BEZPŁATNĄ WYCENĘ INDYWIDUALNĄ KTÓRĄ WYKONAMY W CIĄGU 24H.
Impregnacja wykładziny 3 zł/m2
Pranie dywanów
Usługa wykonywana u klienta bez przemaczania osnowy dywanu. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł lub bez kwoty minimalnej w połączeniu z innymi usługami
- sztuczne, krótkie runo10-15 zł/m2
- wełniane oraz shaggy


12-15 zł/m2

- zmiękczanie i impregnacja dywanu lanoliną+ 6zł/m2
- czyszczenie dywanów z wiskozy 30 zł/m2
Czy stosowane do prania wykładzin środki są bezpieczne dla dzieci oraz zwierząt?

Tak, są w zupełności bezpieczne dla wszystkich użytkowników czyszczonych powierzchni. Cały proces opiera się na technologii enzymatycznej, a nasz bazowy środek Chemspec DFC 210 One Earth jest wyprodukowany w 100% z naturalnych składników i jest bezpieczny nawet w przypadku bezpośredniego spożycia.
Mocniejsze odplamiacze stosowane są tylko punktowo przy najbardziej uciążliwych plamach (np. plamy pod długopisie, farbie, kleju ) i są następnie dokładnie wypłukiwane dzięki czemu nie pozostaje na wykładzinach żaden osad chemiczny.

Czy czyszczone powierzchnie nie ulegają przemoczeniu?

Jest to często zadawane pytanie związane z faktem, iż niektórzy usługodawcy nie używają pre-spreyu i szorowarek , a nadrabiają ten fakt ilością powtórzeń wykonanych odkurzaczem piorącym, co doprowadza do przemoczenia wykładzin na wskroś – tak wykonana usługa może doprowadzić nawet do powstania pleśni.
Dzięki zastosowaniu pre-spreyu, który ma na celu wstępne rozpuszczenie brudu oraz szorowarki która wspiera ten proces i wyciąga zabrudzenia z głębszych warstw runa nie dopuszczamy do przemoczenia powierzchni – maszyna w jednym przejściu roboczym uderza pod ciśnieniem środkiem czyszczącym i od razu wyciąga wodę z brudem, dzięki czemu nie ma czasu na spływanie wody do osnowy dywanu.

Jak długo schną wykładziny po czyszczeniu?

Wykładziny syntetyczne stosowane w biurach wysychają w ciągu 3-4 godzin więc usługę można wykonać w dowolnym dniu tygodnia, bez ingerencji w pracę biura. Wykładziny z dłuższym włosem stosowane w domach mogą schnąć nieco dłużej.

Jaka jest skuteczność ekstrakcyjnego prania wykładzin?

Jeśli usługa wykonana jest zgodnie ze sztuką tj. z zastosowaniem odpowiedniego pre-spreyu oraz przede wszystkim szorowarki i profesjonalnego odkurzacza piorącego, jest to zdecydowanie najskuteczniejsza technika dostępna na rynku. Oczywiście istnieją plamy które trwale odbarwiają wykładzinę jak na przykład mocne zalania po kawie jednak jesteśmy w stanie mocno zminimalizować ich widoczność.

Czy nasze środki nadają się do czyszczenia dywanów wełnianych?

Oczywiście, stosowane do wełny środki posiadają certyfikat wool safe, jak z resztą większość używanych przez nas produktów. Na wełnie nie można stosować mocnych odplamiaczy, a plamy są bardzo trudne do usunięcia. Niestety zażółcenia na wełnianych włóknach to najczęściej trwałe odbarwienia i możemy jedynie zminimalizować ich widoczność.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który przedstawia jak wykonujemy pranie dywanów u klienta we Wrocławiu. Podobnej techniki używamy wykonując czyszczenie wykładzin biurowych jednak używamy wtedy większego sprzętu i mocniejszych środków.

5 KROKÓW DO CZYSTOŚCI :


  1. Dokładne odkurzenie powierzchni rozpoczyna proces czyszczenia wykładzin i dywanów. Zapewnia usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie, które mogą stanowić nawet 80% wszystkich zabrudzeń znajdujących się na powierzchni. Na tym etapie usuwamy również gumy do żucia, wosk oraz inne cząstki stałe.
  2. Próba materiału – polega na rozpoznaniu rodzaju włókna i sprawdzeniu stabilności kolorów. Na jej podstawie dobierane są rodzaje środków piorących, ich stężenia oraz temperatura roztworu. Większość naszych środków posiada certyfikat Wool Safe więc możemy bezpiecznie czyścić również naturalne dywany.
  3. Nałożenie enzymatycznego pre-sprayu wzmocnione działaniem szorowarki walcowej zapewnia dokładne rozpuszczenie brudu, nawet w najgłębszych warstwach, a dodatkowo rozczesuje i podnosi runo.  To najistotniejszy element usługi, który odróżnia ją od prania samym odkurzaczem piorącym – dzięki niemu podczas prania właściwego nie trzeba wykonywać zbędnych powtórzeń powodujących przemoczenie osnowy dywanu.
  4. Odplamianie – przed rozpoczęciem prania właściwego wykładziny najpierw usuwamy najtrudniejsze zabrudzenia, które nie rozpuściły się w poprzednim etapie. Używamy do tego dedykowanych odplamiaczy, które następnie wypłukiwane są pod ciśnieniem aby nie pozostawiły żadnego osadu chemicznego.
  5. Pranie właściwe – polega na dogłębnym wypłukaniu z wykładzin i dywanów rozpuszczonego wcześniej brudu przy pomocy ekstraktora, czyli urządzenia natryskowo – ssącego. Zapewnia to najlepsze usunięcie brudu i ewentualnych pozostałości niepożądanych środków chemicznych. Powierzchnie prane są w temperaturze ok. 50-60 stopni –zabija ona roztocza, a jednocześnie jest bezpieczna dla materiału.

Czas schnięcia – tak przedstawiona technika czyszczenia dywanów i wykładzin oraz najwyższej jakości środki piorące pozwalają nam zmniejszyć namoczenie tkaniny do absolutnego minimum – w zależności od wysokości i gęstości runa czas schnięcia to od kilku do kilkunastu godzin.

Usługa prania dywanów metodą “na wskroś” u naszego partnera pralni Latajacy Dywan

Kontakt: +48 509 791 639 
Strona: www.latajacydywan.com/wroclaw/