shutterstock_651499792

Czyszczenie dywanów i pranie tapicerki na Białołęce

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki na Białołęce. Usługi realizujemy przy wykorzystaniu enzymatycznych środków czystości, jak również wydajnych urządzeń ekstrakcyjnych i parowych. Oferowane przez nas czyszczenie dywanów i pranie tapicerki jest ekologiczne oraz w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Fachowe czyszczenie dywanów na Białołęce

Czyszczenie dywanów na Białołęce i w innych częściach Warszawy realizujemy starannie i terminowo. Dzięki zastosowaniu wysoce biobójczych, enzymatycznych środków myjących dogłębnie usuwamy zabrudzenia z całej głębokości runa. Jednocześnie nie dopuszczamy do przemoczenia osnowy. Enzymatyczne czyszczenie dywanów czy różnego typu wykładzin to dokonała opcja dla alergików i osób, którym zależy na utrzymaniu nienagannej czystości w mieszkaniu czy biurze. Stosowane przez nas ekologiczne i przyjazne naturze detergenty pozwalają na całkowite zlikwidowanie roztoczy, bakterii i drobnoustrojów.

Ekologiczne pranie tapicerki meblowej

Ekologiczne pranie tapicerki może obejmować kanapy, sofy, poduchy, narożniki czy fotele. Przy użyciu enzymatycznych presprayów rozpuścimy i wyciągniemy brud znajdujący się na osnowie tkaniny. Pranie tapicerki na Białołęce zostanie wykonane przez zespół naszych wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów. Wykorzystując skuteczne i wyjątkowo wydajne środki czystości będziemy dążyć do przywrócenia czyszczonym powierzchniom ich fabrycznego stanu. Działamy sprawnie i terminowo, o czym przekonali się klienci zadowoleni z naszej doskonałej obsługi na najwyższym poziomie.

Pranie tapicerki samochodowej

Wykonujemy również enzymatyczne pranie tapicerki samochodowej razem z ozonowaniem auta. Oczyszczamy i dezynfekujemy powierzchnie, likwidując zabrudzenia powierzchowne i głębokie. Dzięki temu pozbywamy się drobin piasku, okruchów, sierści zwierząt czy włosów zagnieżdżonych w splotach włókien. Zadbamy, aby wnętrze samochodu zostało pozbawione alergenów.

Czyszczenie dywanów, ozonowanie czy pranie tapicerki na Białołęce oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapraszamy do współpracy!