Czyszczenie kanap i wykładzin w Warszawie

Jesteśmy firmą usługową wywodzącą się z Wrocławia. Od lat pierzemy i czyścimy różnego rodzaju tapicerki oraz ozonujemy pomieszczenia. Dzięki temu, że zdobyliśmy uznanie i zaufanie grona odbiorców poza granicami województwa dolnośląskiego, możemy teraz zaproponować czyszczenie kanap i wykładzin na terenie stolicy kraju. Specjalizujemy się w odplamianiu, odkurzaniu i praniu wszelkiego rodzaju mebli oraz tapicerki. W galerii zdjęciowej prezentujemy Państwu dotychczasowe zlecenia, na których widoczny jest stan mebla przed i po naszej wizycie. Czyszczenie kanapy, narożnika i innej tapicerki meblowej jesteśmy w stanie wykonać w domu klienta, co pozwoli na zaoszczędzenie dodatkowych kosztów transportu i czasu oczekiwania na odświeżony mebel. W naszej regionalnej ofercie znajduje się także usługa czyszczenia wykładzin dywanowych. Niezależnie od tego, czy mają Państwo małą, średnią czy dużą firmę, w której podłoga wyłożona jest miękkim materiałem, pomożemy ją odświeżyć i oczyścić z brudu, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń. Podobnie jak z oczyszczaniem przestrzeni biurowych, zajmujemy się także usuwaniem zabrudzeń z różnego rodzaju dywanów. W firmie Ecoshine dbamy o zadowolenie klienta, który wzywając nas, oczekuje usługi na najwyższym poziomie, wykonanej za pomocą specjalistycznych, bezpiecznych dla zdrowia środków. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż czyszczenie mebli, tapicerki, wykładzin czy materaca wykonujemy za pomocą ekologicznych i dopasowanych do potrzeb danego materiału produktów. Dzięki biodegradowalnym środkom piorącym udowadniamy, że czyszczenie kanap, mebli tapicerowanych, wykładzin, czy tapicerki samochodowej jest możliwe zarówno szybko, jak i dokładnie.

  • Przez 10 lat działalności wypracowaliśmy nienaganną opinię wśród firm (Referencje) oraz klientów indywidualnych (opinie na Google oraz Facebooku)
  • Naszą przewagą jest młody i doświadczony zespół wyspecjalizowany w wąskiej dziedzinie usług takich jak pranie tapicerek meblowych i samochodowych, wykładzin oraz dywanów;
  • Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz w pełni bezpieczne i biodegradowalne środki.;
  • Tylko u nas sprecyzowany cennik bez ukrytych kosztów;
  • Świadczymy usługi czyszczenia dla biura oraz domu – wystawiamy faktury VAT, a wszystkie nasze usługi chronione są ubezpieczeniem OC;

Uwaga


  


-za dojazd we Wrocławiu

-za odplamianie enzymatyczne

-za fachową obsługę

Warszawskie pranie tapicerki samochodowej i materaca

Dla wszystkich miłośników samochodów, którzy chcą zadbać o komfort jazdy i wygląd tapicerki, mamy rozwiązanie – kompleksowe pranie tapicerki samochodowej w Warszawie. Jeżeli mieszkają Państwo w stolicy i poszukują najlepszej ekipy sprzątającej, może zainteresuje Państwa nasza oferta, z której skorzystało już wielu mieszkańców Wrocławia i okolic. Proponujemy siedmioetapowe pranie tapicerki, które sprawi, że samochód będzie wyglądał jak nowy. Auto wyczyszczone od wewnątrz, pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz chorobotwórczych drobnoustrojów jest najlepszą wizytówką właściciela i zdecydowanie lepiej wypada w oczach potencjalnego klienta. Z kolei, pranie mebli tapicerowanych i kanapy czy wykładzin dywanowych to świetne rozwiązanie praktykowane w wynajmowanych mieszkaniach lub gdy właściciele chcą odrestaurować wiekowy mebel. W firmie Ecoshine dbamy o to, by po wykonaniu naszej usługi nie musieli Państwo martwić się o zniszczenie materiału lub o długi czas oczekiwania na ponowne użytkowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usuwania plam wnikających głęboko w dolne warstwy sofy, ekstrakcyjne pranie tapicerki meblowej nie stanowi dla nas problemu, nawet na elementach starych lub delikatnych (na przykład skórzanych). Specjalizujemy się również w praniu narożników i materacy, czyli tapicerowanych mebli, które zajmują centralne miejsce w salonie bądź w sypialni. Pomagamy uporać się nawet z najtrudniejszymi do usunięcia plamami pozostawionymi przez dzieci oraz zwierzęta, by ani pociechom, ani pupilom nie stała się krzywda od wdychania wypranej tapicerki. Udowadniamy, że pranie mebli może być niedrogie, szybkie i do tego skuteczne! Wszystkich Państwa, którzy posiadają miękkie wykładziny, zachęcamy do składania zamówień na pranie dywanów. Cena uzależniona jest od rodzaju wykładziny, długości włosia i wielkości czyszczonego mebla.

Ozonowanie pomieszczeń – Warszawa

ofertę gruntownego prania wnętrz samochodów wraz z ozonowaniem. W Warszawie niekiedy trudno o firmę, która w przeciągu kilku godzin poradzi sobie z gruntowym odkurzaniem, praniem tapicerki oraz z dodatkowym oczyszczeniem powietrza w samochodzie. Czym dokładnie jest ozonowanie i dlaczego warto je stosować? Przede wszystkim ma wiele korzyści, do których zalicza się usunięcie roztoczy, bakterii czy wirusów – całkowite pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z pomieszczenia, a nie tylko jego maskowanie oraz zlikwidowanie alergenów. Ozonowanie wpływa nie tylko na jakość wdychanego powietrza, ale także zapewnia o jego higienicznej czystości. Jeżeli marzą Państwo o podróży samochodem pozbawionym woni tytoniu i do tego kompleksowo odczyszczonym, polecamy nasze usługi ozonowania w Warszawie. Gwarantujemy wykonanie czyszczenia również w domach, biurach i innych zamkniętych przestrzeniach, gdzie zależy Państwu na najwyższej jakości powietrza. Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy!

pranie tapicerki warszawa
czyszczenie tapicerki samochodowej warszawa

Szybko , sprawnie (nawet przy zagraconym biurze), pozostawili po sobie czyste i pachnące powierzchnie wykładziny dywanowej , krzeseł tapicerowanych i kanap.

Joanna Gacek

Po wizycie w ecoshine tapicerka w moim samochodzie wygląda jak nowa! Polecam!

Cezary Pazdowski
Certyfikowane środki
ecologo_lrg-min
FDA-min
greenseal-min
woolsafe-min
Profesjonalny sprzęt
LogoVorwerk_800-min
numatic-min
Karcher_MYJNIE-min