shutterstock_650651476

Czyszczenie i pranie wykładzin, tapicerki, dywanów | Ecoshine Wrocław

W ofercie naszej firmy znajduje się czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki. Do wykonania usługi wykorzystujemy wyłącznie najlepszej klasy sprzęt oraz przyjazne dla ludzi i środowiska środki myjące. Dzięki naszemu doświadczeniu czyszczenie tapicerki jest zadaniem prostym, a efekty lepsze od oczekiwanych. Realizujemy ponadto zlecenia na pranie dywanów i czyszczenie wykładzin (również samochodowych) od osób prywatnych i przedsiębiorców. Zapewniamy bezpłatny dojazd do Klienta na terenie Wrocławia oraz gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która ma w swojej ofercie pranie dywanów we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Nie ważne, czy interesuje Cię pranie wykładzin czy czyszczenie tapicerki, możemy od razu porozmawiać o kosztach. Nasz cennik jest bowiem jasno sprecyzowany.

  • Przez 10 lat działalności wypracowaliśmy nienaganną opinię wśród firm (Referencje) oraz klientów indywidualnych (opinie na Google oraz Facebooku)
  • Naszą przewagą jest młody i doświadczony zespół wyspecjalizowany w wąskiej dziedzinie usług takich jak pranie tapicerek meblowych i samochodowych, wykładzin oraz dywanów; 
  • Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz w pełni bezpieczne i biodegradowalne środki.;
  • Tylko u nas sprecyzowany cennik bez ukrytych kosztów;
  • Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz bezpłatny dojazd do klienta we Wrocławiu;
  • Świadczymy usługi czyszczenia dla biura oraz domu – wystawiamy faktury VAT, a wszystkie nasze usługi chronione są ubezpieczeniem OC;

Uwaga


  


-za dojazd we Wrocławiu

-za odplamianie enzymatyczne

-za fachową obsługę

 

Szybko , sprawnie (nawet przy zagraconym biurze), pozostawili po sobie czyste i pachnące powierzchnie wykładziny dywanowej , krzeseł tapicerowanych i kanap.

Joanna Gacek

Po wizycie w ecoshine tapicerka w moim samochodzie wygląda jak nowa! Polecam!

Cezary Pazdowski
Certyfikowane środki
ecologo_lrg-min
FDA-min
greenseal-min
woolsafe-min
Profesjonalny sprzęt
LogoVorwerk_800-min
numatic-min
Karcher_MYJNIE-min