ECOSHINE strona 2

Pranie kanap, tapicerki meblowej, wykładzin i dywanów | Ecoshine Warszawa

Ecoshine jest eko pralnią realizującą zlecenia m.in. na terenie Warszawy. W ofercie naszej firmy znajduje się czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin biurowych, dywanowych oraz tapicerki. Ponad 10 lat doświadczenia w branży i zdobyta przez ten czas wiedza pozwoliła nam wyjść z ofertą, która zaspokaja potrzeby wielu Klientów. Tysiące pozytywnych referencji, zarówno od osób prywatnych, jak i firm wynikają z naszej rzetelności oraz włożonych starań w podejmowane zlecenia. Wszystkie niezbędne certyfikaty uprawniają nas do wykonywania kompleksowych prac w zakresie prania i czyszczenia tapicerki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Warszawy Woli, Wilanowa, Mokotowa, Bielan, Bemowa, Targówka, Ochoty, Wawra, Ursusa i innych dzielnic, a także okolic stolicy. Zapewniamy, że czyszczenie tapicerki kanap, sof i pozostałego wyposażenia wykonujemy na najwyższym poziomie.

Skuteczne pranie mebli tapicerowanych z bezpłatnym dojazdem do klienta

Aby zapewnić najwyższą jakość prania i czyszczenia parowego dla Warszawian, stosujemy nowatorskie rozwiązania technologiczne w połączeniu z przyjaznymi dla ludzi oraz środowiska środkami myjącymi ze 100% składników naturalnych. Dzięki naszemu doświadczeniu pranie i czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej przynosi znakomite efekty, które pozytywnie zaskoczyły już wielu klientów. W Warszawie w przystępnej cenie realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W obszarze naszych usług znajduje się również pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych. Specjalizujemy się w efektywnym i ekologicznym czyszczeniu i praniu narożników, kanap, sof, wersalek, foteli, mebli skórzanych, krzeseł i foteli biurowych. W Ecoshine z łatwością zamówisz np. pranie i płukanie tapicerki w domu z dojazdem na Ursus, Targówek, Wawer, Wolę, Bielany, Białołękę i inne dzielnice stolicy – skutecznie i tanio. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta i gwarantujemy szybką realizację zleceń. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się specjalistycznym praniem wykładzin, tapicerki i dywanów w Warszawie i okolicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego czyszczenie i pranie tapicerki meblowej, kanap i narożników warto powierzyć specjalistom?

Zależy Ci na tym, aby wszystkie meble w domu lub biurze były czyste i dobrze się prezentowały? W tym celu konieczne jest ich regularne pranie. Jeżeli nie masz czasu, by zadbać o wyposażenie mieszkania lub gabinetu, zapraszamy do współpracy z naszą firmą – Ecoshine. Specjalizujemy się w czyszczeniu kanap, narożników, foteli i sof, a do tego podejmujemy się także zadań związanych z praniem krzeseł oraz materacy. Jeżeli pranie tapicerki meblowej w Warszawie powierzysz specjalistom z naszej firmy, z pewnością wiele zyskasz. Przede wszystkim nie będziesz tracił czasu na sprzątanie. Poza tym możesz mieć pewność, że podczas czyszczenia nie uszkodzimy żadnego elementu wyposażenia.

Specjaliści z Ecoshine przed przystąpieniem do pracy dokładnie sprawdzają stan tapicerki i określają plan działania. Dopiero potem przechodzą do prania kanap lub narożników. Wybierając oferowane przez nas usługi, możesz mieć pewność, że pozbędziemy się wszystkich zabrudzeń, w tym m.in. plam, tłuszczu czy zacieków. Do prania sof i innych mebli używamy wyłącznie profesjonalnych środków czystości.

Jakie są zalety ekstrakcyjnego prania tapicerki w Warszawie?

Wykonanie prania tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną ma wiele zalet. Przede wszystkim sposób ten pozwala pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Metoda ta jest chętnie wybierana również ze względu na to, iż umożliwia dokładne usunięcie z powierzchni tapicerki roztoczy i bakterii. Pozostałe korzyści wynikające z ekstrakcyjnego prania foteli, kanap i pozostałych mebli to:

  • wysoka skuteczność,
  • brak osadów po preparatach,
  • krótki czas schnięcia materiałów,
  • przywrócenie świeżości meblom.

Przede wszystkim do prania kanap, sof i pozostałych elementów tapicerowanych wykorzystujemy profesjonalne ekologiczne preparaty. Środki te są całkowicie bezpieczne dla ludzi. Przeprowadzenie prania ekstrakcyjnego tapicerki meblowej w Warszawie ma też inne zalety. Metoda ta umożliwia usunięcie wszystkich, nawet najtrudniejszych do wyeliminowania zabrudzeń, ponieważ w pierwszej fazie są one rozpuszczane, a następnie odsysane przez odkurzacz. Nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem również ze względu na to, że cena prania tapicerki jest niewygórowana, a meble po czyszczeniu szybko schną i są odpowiednio zabezpieczone przed ponownym osadzaniem się brudu na ich powierzchni. Jeżeli szukasz firmy, która wykona profesjonalne pranie tapicerki w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

Pranie tapicerki w Warszawie – cennik usług

Poszukujesz możliwości wyprania kanapy w dobrej cenie lub renowacji mebli skórzanych na warszawskiej Woli, Mokotowie czy Bemowie? Koniecznie zgłoś się do nas! Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany praniem wykładzin, czy czyszczeniem tapicerek w Warszawie, możesz mieć pewność, że nasz cennik jest wyraźnie sprecyzowany – nie musisz się zatem obawiać żadnych ukrytych kosztów. Skorzystaj z naszych usług profesjonalnego czyszczenia tapicerki dla mieszkańców Mokotowa, Ursynowa i pozostałych dzielnic stolicy! Nie czekaj i już dziś zamów pranie materaca, kanap, sof, foteli, narożników i innych mebli tapicerowanych. Wszystkim klientom gwarantujemy, że czyszczenie tapicerki meblowej wykonujemy najlepiej w całym mieście.

  • Przez 10 lat działalności wypracowaliśmy nienaganną opinię wśród firm (Referencje) oraz klientów indywidualnych (opinie na Google oraz Facebooku)
  • Naszą przewagą jest młody i doświadczony zespół wyspecjalizowany w wąskiej dziedzinie usług takich jak pranie tapicerek meblowych i samochodowych, wykładzin oraz dywanów; 
  • Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz w pełni bezpieczne i biodegradowalne środki.;
  • Tylko u nas sprecyzowany cennik bez ukrytych kosztów;
  • Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz bezpłatny dojazd do klienta we Wrocławiu;
  • Świadczymy usługi czyszczenia dla biura oraz domu – wystawiamy faktury VAT, a wszystkie nasze usługi chronione są ubezpieczeniem OC;

Certyfikowane środki

Profesjonalny sprzęt

LogoVorwerk_800-min
numatic-min
Karcher_MYJNIE-min