shutterstock_651499792

Pranie tapicerki i czyszczenie dywanów w Wesołej

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dywanów i pranie tapicerki w Wesołej i w innych dzielnicach Warszawy. Nasze fachowe usługi realizujemy starannie i z zaangażowaniem, wykorzystując ekologiczne detergenty o najwyższej skuteczności działania. Do czyszczenia dywanów i prania tapicerki stosujemy również wydajne urządzenia ekstrakcyjne i parowe, zwiększające efektywność działania naturalnych środków czystości.

Enzymatyczne czyszczenie dywanów w Wesołej

Czyszczenie dywanów przy użyciu enzymatycznych środków myjących jest bezinwazyjnym sposobem na pozbycie się zanieczyszczeń. Zastosowanie naturalnych presprayów pozwala nam całkowicie usunąć brud często zalegający na całej długości runa. Czyścimy włókna aż do osnowy, której specjalnie nie przemaczamy, aby przyspieszyć czas schnięcia materiału. Enzymatyczne czyszczenie dywanów w Wesołej cieszy się ogromną popularnością wśród naszych wymagających klientów. Nic dziwnego – gwarantujemy nie tylko dogłębne usunięcie zabrudzeń, ale także zlikwidowanie roztoczy, bakterii, wirusów czy drobnoustrojów.

Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej przy użyciu urządzeń ekstrakcyjnych to sprawdzony sposób na przywrócenie jej fabrycznego stanu. Jako doświadczeni specjaliści dobierzemy odpowiednie, naturalne detergenty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia bez obawy o zniszczenie włókien. Zapewniamy kompleksowe usługi. Oferowane przez nas enzymatyczne pranie tapicerki w Wesołej z przyjemnością rozszerzymy o dezynfekcję parową i impregnację lanoliną z jonami srebra.

Pranie tapicerki samochodowej

Od lat sukcesywnie świadczymy ekstrakcyjne pranie tapicerki samochodowej w Wesołej i w innych częściach Warszawy. Proces poprzedza dokładne odkurzanie wewnętrznych części pojazdu. Dzięki niemu efektywnie usuwamy drobiny piasku, sierść po zwierzętach, włosy czy okruszki po jedzeniu. Z kolei późniejsze profesjonalne pranie tapicerki poddajemy działaniu enzymatycznych presprayów, które pozwalają pozbyć się brudu nie tylko z osnowy tkaniny, ale też z gąbki tapicerskiej.

Naszym klientom zapewniamy atrakcyjny cennik i terminowość. Czyszczenie dywanów czy pranie tapicerki realizujemy w dogodnym dla nich czasie. Zapraszamy do współpracy!