shutterstock_651499792

Pranie tapicerki w Wilanowie

Szukasz firmy, która zajmuje się praniem tapicerki w Warszawie na Wilanowie? Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty naszej firmy – Ecoshine! Specjalizujemy się w usuwaniu zabrudzeń z tapicerki meblowej oraz samochodowej. Czyścimy kanapy, sofy, narożniki, krzesła, fotele, poduchy, a także siedzenia w autach, dywaniki, boczki drzwi czy podsufitki. Klienci, którzy mieszkają na Wilanowie, mogą skorzystać również z usług prania dywanów oraz wykładzin.

Ofertę kierujemy do osób, które lubią czystość i porządek, jednak brakuje im czasu na sprzątanie lub nie mają dostępu do odpowiednich detergentów, by samodzielnie zadbać o wyposażenie domu, biura lub pojazdu. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Wilanowa.

Czyszczenie tapicerki z dojazdem do Klienta

Zawsze dążymy do tego, aby Klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Z tego względu zdecydowaliśmy się na pranie tapicerki, dywanów i wykładzin z dojazdem do mieszkań, domów i biur na terenie Wilanowa. To duże ułatwienie dla wielu osób, ponieważ nie ma potrzeby organizowania transportu mebli, co bywa problematyczne. Wszystkie kanapy, narożniki czy fotele wyczyścimy u Ciebie, zatem usługi realizujemy sprawnie, byś nie tracił dużo czasu. Dojazd do Klienta w Warszawie Wilanowie zawsze jest bezpłatny.

Jaki jest koszt prania wykładzin w domach i biurach?

Zapewniamy konkurencyjne i niewygórowane ceny usług związanych z praniem tapicerki oraz czyszczeniem dywanów w mieszkaniach i pomieszczeniach biurowych. Koszty usuwania zabrudzeń z wykładzin na Wilanowie wynoszą od kilku do kilkunastu złotych za 1 m/2 i różnią się w zależności od wielkości powierzchni do wyczyszczenia – im większa, tym cena za 1 m/2 jest niższa. W przypadku dywanów pod uwagę bierzemy także rodzaj i długość runa. Jeśli chcesz zaimpregnować wykładziny lub zmiękczyć dywany, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami. Ceny tych usług wynoszą około 3-6 zł/m2.

Jeżeli potrzebujesz pomocy specjalistów od prania tapicerki na Wilanowie, zapraszamy do współpracy! Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, o czym mogą świadczyć opinie dotychczasowych Klientów.