shutterstock_651499792

Pranie tapicerki i dywanów – Praga Południe

Wykonujemy ekologiczne pranie tapicerek. Usługi w tym obszarze kierujemy do mieszkańców Pragi Południe w Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się praniem mebli tapicerowanych – kanap, sof, foteli, narożników, krzeseł, poduch, a także wnętrz pojazdów, dywanów oraz wykładzin. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów, dzięki czemu sprostamy każdemu wyzwaniu. Skuteczne pranie tapicerek na Pradze Południe jest możliwe dzięki wykorzystywaniu metody enzymatycznej. Sposób ten pozwala wyeliminować wszelkie zabrudzenia bez ryzyka uszkodzenia materiałów.

Pranie tapicerki z zastosowaniem ekologicznych detergentów

Do prania tapicerki meblowej i samochodowej wykorzystujemy jedynie ekologiczne środki czystości. Preparaty te mają w składzie wyłącznie naturalne składniki, zatem są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Ponadto nie stanowią żadnego zagrożenia dla alergików. Naturalne detergenty, jakich używamy do prania tapicerki i czyszczenia dywanów na Pradze Południe, doskonale radzą sobie z usuwaniem różnego typu zabrudzeń, w tym plam i tłuszczu. Co więcej, wyróżniają się one dobrymi właściwościami biobójczymi, co sprawia, że eliminują z mebli tapicerowanych wszelkiego typu drobnoustroje, roztocza oraz bakterie.

Jak przebiega czyszczenie dywanów i wykładzin?

Jeśli chcesz, aby dywan wyglądał jak w chwili, gdy go kupiłeś, konieczne jest jego wypranie. Firma Ecoshine od wielu lat zajmuje się czyszczeniem dywanów na Pradze Południe. Zadanie to realizujemy w 5 krokach. Na początku dokładnie odkurzamy powierzchnię dywanów. Celem tego działania jest usunięcie zabrudzeń, które nie rozpuszczają się w wodzie. W kolejnej fazie przeprowadzamy próbę materiałów. Dzięki niej możemy prawidłowo dopasować detergenty i ich stężenie, by zadziałały skutecznie, a jednocześnie nie zniszczyły dywanów. W trzecim kroku nakładamy środek czyszczący, który rozpuszcza zanieczyszczenia, a także rozczesuje i podnosi runo. W następnym etapie przeprowadzamy odplamianie. To właśnie wtedy pozbywamy się najtrudniejszych zabrudzeń. Ostatnim krokiem jest pranie właściwe – wypłukujemy brud z wykładzin i dywanów za pomocą ekstraktora. Potem wystarczy poczekać, aż wszystko wyschnie.

Mieszkańcy warszawskiej Pragi Południe mogą liczyć na darmowy dojazd do Klienta oraz profesjonalną obsługę. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy wyjaśnią wszelkie kwestie związane z praniem dywanów. Zapraszamy do współpracy!