Living room with four posters, yellow sofa and a coffee table

Ecoshine w Warszawie — działamy ekologicznie!

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej to podstawa do utrzymania jej przez lata w dobrym stanie. Dzięki przeprowadzeniu zabiegów pielęgnacyjnych przy wykorzystaniu specjalistycznych środków wnętrze auta będzie wyglądało schludniej, a skórzana tapicerka odzyska swoją dawną elastyczność i luksusowy wygląd. Firma Ecoshine zajmuje się profesjonalną impregnacją skóry. Warszawa to jedna z lokalizacji, na których terenie działamy. Zajmujemy się czyszczeniem i renowacją mebli tapicerowanych i skór samochodowych. Wykwalifikowana kadra i najwyższej jakości środki są gwarancją zadowolenia z naszych usług.

Impregnacja skóry w Warszawie? Tylko z Ecoshine!

Porowata struktura to cecha charakterystyczna skóry, która nadaje wnętrzom aut elegancji. Tapicerka skórzana bardzo łatwo zbiera brud i drobinki piasku, powodujące ścieranie zewnętrznej warstwy ochronnej. Dlatego poza zwykłym czyszczeniem oferujemy impregnację tapicerki skórzanej dla mieszkańców Warszawy. Gwarantujemy, że regularne korzystanie z naszych usług znacznie przedłuży żywotność użytkowanych powierzchni i wpłynie na większy komfort korzystania z auta.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie

Oferujemy enzymatyczne czyszczenie oraz pranie wersalki, sofy i kanapy w Warszawie. Stosujemy bezpieczne preparaty oparte na naturalnym składzie, a ich formułę aktywujemy pracą urządzeń parowych i ekstrakcyjnych. Dzięki temu usuwamy wszystkie zabrudzenia z tkanin, przywracając im fabryczny stan. Czyszczenie i pranie krzeseł czy foteli biurowych w Warszawie również jest naszą codzienną pracą, którą wykonujemy zgodnie ze sztuką. Oznacza to, że nie dopuszczamy do przemoczenia mebli, zapewniając szybszy czas schnięcia.

Ekologiczne pranie narożników i kanap

Enzymatyczne pranie tapicerki meblowej wymaga fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego w Ecoshine usługi są realizowane przez specjalistów, którzy odpowiednio dobierają preparaty i metodę czyszczenia. Dzięki temu usuwamy zabrudzenia bez najmniejszej obawy o pozostawienie śladów chemicznych. Jednakże nie tylko to sprawia, że w Ecoshine czyszczenie i pranie narożników, kanap, sof w Warszawie cieszy się uznaniem wymagających klientów. Nasze firmowe usługi są cenione również za działanie pielęgnujące na tkaniny. Czyszczenie i pranie narożnika czy kanapy pozwala odzyskać ich sterylnie czystą odsłonę.

Czyszczenie tapicerki meblowej to korzystna oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz właścicieli firm. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

CZYSZCZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ
kanapy/sofy 150-170 zł
narożniki standard
do sumy boków 4,5 m
200 zł
narożniki duże 220-250 zł
narożniki w kształcie podkowy (litery U) 250-300 zł
fotele standard
fotele duże
60-70 zł
80-90 zł
krzesła15-20 zł
fotele biurowe20-30 zł
pufy20-30 zł
CZYSZCZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ W AUCIEod 250 zł
CENY ZAWIERAJĄ KOSZT IMPREGNACJI SKÓRY, KTÓRĄ WYKONUJEMY PO CZYSZCZENIU
W jakim okresie najlepiej czyścić tapicerkę skórzaną?

W przypadku skóry nie jest to aż tak istotny aspekt jednak uważa się, że gruntowne czyszczenie i konserwację warto przeprowadzić w okresie zimowym. Argumentem jest niekorzystny okres grzewczy dający suche i ciepłe powietrze w mieszkaniach przez które skóra jest narażona na nadmierne przesuszanie, które może prowadzić do jej pękania.

Ile trwa czyszczenie i konserwacja skóry?

W przypadku standardowej wielkości kanapy skórzanej to co najmniej półtorej/dwie godziny. W przypadku bardziej skomplikowanego układu i zazwyczaj większego stopnia eksploatacji skórzanej tapicerki samochodowej auta trzeba odstawić na jeden dzień roboczy.

Czy można wyczyścić lekko przetartą tapicerkę skórzaną

Nie jest to zabieg łatwy ale jest możliwy w przypadku niewielkich uszkodzeń. Jeżeli uszkodzenia są większe to czyszczenie może prowadzić to powiększania się obszaru uszkodzonej warstwy ochronnej. Dlatego tak ważna jest prewencja i właściwa pielęgnacja skóry, która uchroni nas przed zbyt wczesną koniecznością skorzystania z zabiegu renowacji tapicerki skórzanej.

Jak często czyścić skórę?

Generalnie im częściej tym lepiej ale zawsze przy użyciu dedykowanych i delikatnych środków czyszczących. Raz w roku zachęcamy natomiast do wykonania gruntownego czyszczenia, które jest gwarantem odpowiedniego odtłuszczenia skóry, a co za tym idzie właściwej aplikacji substancji konserwującej.

ETAPY CZYSZCZENIA TAPICERKI SKÓRZANEJ :


  1. Dokładne odkurzenie powierzchni to podstawa aby przeprowadzić profesjonalne i dokładne czyszczenie tapicerki skórzanej. Ten etap polega głównie na usunięciu przy pomocy odkurzacza i pędzelka lub sprężonego powietrza wszystkich cząstek stałych z łączeń i zagięć pomiędzy elementami.
  2. Czyszczenie właściwe – polega na dokładnym oczyszczeniu skóry przy pomocy dedykowanych środków o dopasowanym do zanieczyszczeń PH oraz szczotek z odpowiednim, naturalnym włosiem. Ten wieloetapowy proces prowadzony jest do momentu całkowitego odtłuszczenia powierzchni aby była ona gotowa na przyjęcie środka konserwującego.
  3. Impregnacja tapicerki skórzanej to ostatni i bardzo istotny proces pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego impregnatu skóra zachowa swoją elastyczność , będzie mniej podatna na spękania oraz otrzyma ochronę przed promieniami UV które powodują utratę kolorytu. 
  4. Olejowanie skóry –jest to etap alternatywny dla skór starszych, powyżej ok. 7 roku użytkowania lub skór użytkowanych w suchym i gorącym klimacie. Dedykowane do skór oleje sprawiają, że nawet stara i spierzchnięta skóra może zyskać na elastyczności przez co znacznie wydłuży się czas jej docelowego użytkowania.

Po tak wykonanym czyszczeniu tapicerki skórzanej powierzchnie nadają się do użytkowania zaraz po wchłonięciu środków konserwujących ( zasada podobna jak w przypadku naszej skóry, która wchłania krem lub balsam). Jeśli będzie konieczny proces olejowania okres ten może się wydłużyć.