131620361_475131010120204_2091783833057983172_n

Ozonowanie biur i mieszkań – Ecoshine Warszawa

Bezustanne migrowanie drobnoustrojów w powietrzu powoduje, że w wielu miejscach, w których przebywamy przez dłuższy czas, namnażają się grzyby, bakterie i wirusy. Obecność roztoczy – chociażby w meblach, z których stale korzystamy – jest przyczyną rozwijania się uciążliwych alergii. Jak pozbyć się skutecznie mikroorganizmów z naszej strefy? Ecoshine to firma specjalizująca się w wykonywaniu dezynfekcji za pomocą innowacyjnej metody, jaką jest ozonowanie mieszkań oraz biur m.in. na terenie Warszawy.

Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie

Ozonowanie pomieszczeń, takich jak biura w Warszawie, uwalnia otoczenie od bakterii i grzybów, które rozwijają się nie tylko w klimatyzacji i przewodach wentylacyjnych, ale także na biurkach, telefonach i innych elementach wyposażenia. Profesjonalnie wykonana przez fachowców Ecoshine dezynfekcja ozonem dla zleceniodawców z Warszawy gwarantuje efektywne usuwanie zagrażających zdrowiu mikroorganizmów i alergenów. Dzięki temu pracownicy mają zapewniony większy komfort pracy. Ozonowanie pomieszczeń, takich jak biura, pomaga także w zniwelowaniu przykrego zapachu stęchlizny, papierosów czy spalenizny.

OZONOWANIE WARSZAWA CENNIK

POWIERZCHNIA LOKALU
(zakładając wysokość 2,5m)
CENA
do 30 mkw.150 zł
do 50 mkw.250 zł
do 75 mkw.350 zł
do 100 mkw.450 zł
do 200 mkw.600 zł
powyżej 200 mkw. wycena indywidualnie

W połączeniu z innymi usługami (pranie tapicerki lub wykładzin) nawet do 20 % rabatu.

Przy umowie na cykliczne ozonowanie pomieszczenia nawet do 50 % rabatu 

OZONOWANIE WROCŁAW – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


 1. Usługę wykonujemy na terenie Warszawy i okolic z bezpłatnym dojazdem do klienta.  Ozonowanie, jak wszystkie nasze usługi, wykonujemy dla biur oraz mieszkań prywatnych.
 2. Przygotowanie pomieszczenia – przed uruchomieniem generatora ozonu dokładnie uszczelniamy wszystkie elementy, które mogłyby wpłynąć na spadek stężenia ozonu
 3. Zabezpieczenie sprzętu i roślin jest niezbędne przed wykonaniem zabiegu ponieważ jak wyżej wspomnieliśmy ozon w bezpośrednim kontakcie jest szkodliwy dla organizmów żywych. 
 4. Ozonowanie jest możliwe po wykonaniu powyższych punktów i podczas nieobecności domowników czy pracowników biura. Czas wykonania dezynfekcji jest zależny od kubatury pomieszczenia oraz mocy zastosowanego sprzętu, co przedstawia poniższa tabelka.
 5. Wietrzenie – to ostatni etap dezynfekcji pomieszczeń – ozon ma bardzo szybki czas rozkładu więc zagwarantowanie kilkunastominutowego przeciągu po naszej wizycie jest zazwyczaj wystarczające.
 6. Szacowany czas ozonowania*
  Wydajność ozonatora
  ---
  Powierzchnia
  10g/h20g/h
  50 m240 minut20 min
  75 m260 minut30 min
  100 m2------40 min
  200 m2------75 min
  *Podane wartości dotyczą standardowej dezynfekcji pomieszczeń, przy usuwaniu ciężkich zapachów np. spalenizny czy wilgoci czas ten będzie wydłużony i dostosowany do skali problemu.