Projekt_Baner_Ecoshine

Pranie tapicerki samochodowej – czy to musi być takie trudne?

February 17, 2021 Ecoshine

Z czasem tapicerka w naszym aucie traci swoją świeżość i blask, nawet w przypadku najwyższej jakości materiałów odpornych na zabrudzenia. Czeka to każdego posiadacza samochodu. Co należy zrobić, aby nasza tapicerka samochodowa odzyskała swój piękny wygląd? Podjąć wyzwanie można samemu, ale czy to będzie dobra decyzja? Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie swojego auta w ręce odpowiedzialnych profesjonalistów, którzy sprawią, że kolejne kilometry na jezdni upłyną w świeżym i pachnącym wnętrzu.

Jak prawidłowo zadbać o tapicerkę samochodową?

Wielu kierowcom zależy na nienagannym wyglądzie zewnętrznym samochodu, ale nie równie troskliwie powinniśmy zadbać o wnętrze naszego auta. To właśnie w aucie, poprzez codzienne używanie zbierają się kurz, resztki jedzenia, alergeny i sierść kota czy psa. Ponadto pojazd może przesiąknąć nieprzyjemnym zapachem, który jest niezwykle do usunięcia. Pozbycie się tych wszystkich problemów na własną rękę będzie prawie niewykonalne, dlatego zlecenie zadania specjalistycznej firmie będzie strzałem w dziesiątkę, a efekt lepszy niż myślisz.

Odpowiednia firma do prania tapicerki samochodowej — jak ją wybrać?

Wybranie firmy do zlecenia tak odpowiedzialnego zadania nie będzie należeć do łatwych, powinniśmy zwrócić uwagę na szeroko rozbudowaną ofertę, jakość i opinie klientów. Ecoshine spełnia wszystkie te wymagania. Mobilny specjalista to jest to! Istnieją firmy, które oferują pranie tapicerki samochodowej u klienta. Jedynymi wymogami, które musisz spełnić, jest dostęp do wody i prądu, a resztą zajmą się doświadczeni profesjonaliści, tak właśnie działa Ecoshine. Zamieszkujesz Kraków? Jeśli tak, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub przez maila, aby nawiązać natychmiastową współpracę. Pranie tapicerki powinno być wykonane w taki sposób, aby wewnątrz auta nie pozostały żadne zacieki. Wielu z nas podróżuje ze zwierzętami, które umilają nasze codzienne chwile, lecz sierść kota czy psa może przysporzyć nam wielu problemów. Pranie tapicerki po kocie nie będzie większym wyzwaniem dla specjalistów Ecoshine. Ważny jest również czas schnięcia, ponieważ u większości z nas samochodu używa niemal codziennie. Im szybciej wyschnie nasz samochód, tym lepiej. Firma Ecoshine nie oszczędza na środkach piorących i używa najwyższej jakości chemii, które zmniejszają namoczenie materiału. W efekcie po wykonaniu prania tapicerki samochodowej nasz samochód w ciągu kilku godzin będzie gotowy do użytku. Ecoshine to gwarancja kompetentnie wykonanej usługi i doskonałego efektu finalnego.

Pranie tapicerki samochodowej — ceny w Krakowie Ile zapłacimy za pranie tapicerki w Krakowie?

Usługa ta nie należy do najtańszych, ale jeśli chcemy mieć zadbane, pełne świeżości auto naprawdę warto raz na jakiś czas wydać pieniądze. Samochód służy nam codziennie, więc warto w niego inwestować. W większych miastach takich jak Kraków, podstawowe pranie tapicerki kosztuje w przedziale 160-180 zł, a w cenie mamy odświeżenie fotelu kierowcy, fotelu pasażera i kanapy tylnej. Za kompleksowe pranie auta zapłacimy od 300 do 350 zł, a oferta wzbogacona jest o mycie podłogi, tapicerki drzwi, bagażnika, podsufitki, szyby i elementów plastikowych. Firma Ecoshine znajdująca się w Małopolsce wykona dodatkowo impregnację skóry, ozonowanie auta, a nawet wypierze kabinę TIR-a. Podsumowując, lepiej zaufać profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem, a jeżeli podejmować się tych ryzykownych czynności na własną rękę.