131620361_475131010120204_2091783833057983172_n

Ozonowanie biur i mieszkań – Ecoshine Kraków

Borykacie się z problemem pojawiającej się w pomieszczeniu pleśni lub odnawiającego się grzyba? Poszukujecie sprawdzonej metody, zabijającej bakterie oraz wirusy? W waszym domu zagnieździły się mrówki albo pchły? Jesteśmy profesjonalną firmą, która pomoże Wam uporać się z tymi trudnymi wyzwaniami.

Specjalnością Ecoshine jest wykonywanie ozonowania biur, mieszkań i innych pomieszczeń m.in. w Krakowie, które przeprowadzamy sprawnie, efektywnie oraz całkowicie bezpiecznie dla użytkowników. Zapewniamy powietrze wolne od patogenów, przeprowadzając proces dezynfekcji cząsteczkami ozonowymi. Są one niemal 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze w porównaniu z działaniem chloru. Połączenie pracy naszych doświadczonych specjalistów oraz wydajnych ozonatorów gwarantuje najlepszą jakość usług. Ozonowanie pomieszczeń realizowane przez Ecoshine, przeprowadzane jest z troską o zdrowie Krakowian oraz środowisko naturalne.

Ozonowanie biur i mieszkań wykonujemy z najwyższą dbałością

Ecoshine stawia sobie za cel spełnianie najwyższych standardów wykonywanych przez nas prac. Ozonowanie mieszkania lub biura naszych zleceniodawców z Krakowa rozpoczynamy od dokładnego uszczelnienia pomieszczeń, aby zredukować możliwość spadku stężenia ozonu. Dokładnie zabezpieczamy rośliny, aby uchronić je przed bezpośrednim kontaktem z ozonem. Choć jest on szkodliwy dla organizmów żywych, charakteryzuje się bardzo szybkim czasem rozkładu, dlatego na koniec procesu wystarczy dokładnie wywietrzyć pomieszczenia.

Ozonowanie mieszkań i biur z Krakowa oznacza dla ich użytkowników nie tylko efektywną dezynfekcję, ale także pozbycie się uciążliwych zapachów np. spalenizny, stęchlizny czy dymu papierosowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

OZONOWANIE WROCŁAW – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


 1. Usługę wykonujemy na terenie Krakowa i okolic z bezpłatnym dojazdem do klienta.  Ozonowanie, jak wszystkie nasze usługi, wykonujemy dla biur oraz mieszkań prywatnych.
 2. Przygotowanie pomieszczenia – przed uruchomieniem generatora ozonu dokładnie uszczelniamy wszystkie elementy, które mogłyby wpłynąć na spadek stężenia ozonu
 3. Zabezpieczenie sprzętu i roślin jest niezbędne przed wykonaniem zabiegu ponieważ jak wyżej wspomnieliśmy ozon w bezpośrednim kontakcie jest szkodliwy dla organizmów żywych. 
 4. Ozonowanie jest możliwe po wykonaniu powyższych punktów i podczas nieobecności domowników czy pracowników biura. Czas wykonania dezynfekcji jest zależny od kubatury pomieszczenia oraz mocy zastosowanego sprzętu, co przedstawia poniższa tabelka.
 5. Wietrzenie – to ostatni etap dezynfekcji pomieszczeń – ozon ma bardzo szybki czas rozkładu więc zagwarantowanie kilkunastominutowego przeciągu po naszej wizycie jest zazwyczaj wystarczające.
 6. Szacowany czas ozonowania*
  Wydajność ozonatora
  ---
  Powierzchnia
  10g/h20g/h
  50 m240 minut20 min
  75 m260 minut30 min
  100 m2------40 min
  200 m2------75 min
  *Podane wartości dotyczą standardowej dezynfekcji pomieszczeń, przy usuwaniu ciężkich zapachów np. spalenizny czy wilgoci czas ten będzie wydłużony i dostosowany do skali problemu.

OZONOWANIE KRAKÓW CENNIK

POWIERZCHNIA LOKALU
(zakładając wysokość 2,5m)
CENA
do 30 mkw.150 zł
do 50 mkw.180 zł
do 75 mkw.250 zł
do 100 mkw.350 zł
do 200 mkw.450 zł
powyżej 200 mkw. wycena indywidualnie

W połączeniu z innymi usługami (pranie tapicerki lub wykładzin) nawet do 20 % rabatu.

Przy umowie na cykliczne ozonowanie pomieszczenia nawet do 50 % rabatu