131682422_397866261421215_2446853147506801582_n

Pranie / czyszczenie materacy – Ecoshine Kraków

Ekologiczne czyszczenie i pranie materacy wykonujemy w Krakowie, a naszą atrakcyjną ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedstawicieli małych i dużych firm hotelarskich. Usługi wykonujemy od lat, przy zastosowaniu najwyższej jakości środków czystości oraz dedykowanego sprzętu najnowszej generacji. Każde zlecenie czyszczenia i prania materaca realizujemy terminowo.

Czyszczenie i pranie materaca – zapewnij mu świeżość

Czyszczenie i pranie materaca to najskuteczniejszy sposób na zabicie roztoczy, bakterii i drobnoustrojów oraz ich siedlisk zlokalizowanych w głębszych warstwach materiału. W tym celu stosujemy naturalne środki biobójcze o najwyższej skuteczności, których specjalistyczna formuła myjąca doskonale współpracuje z naszymi nowoczesnymi urządzeniami parowymi i ekstrakcyjnymi. Świadczone przez nas czyszczenie i pranie materaca w krakowskim salonie Eco Shine od lat polecane jest alergikom! Obie te usługi są świetnym sposobem na usunięcie alergenów, wywabienie plam, pozbycie się głębokich zabrudzeń i sierści zwierząt.

Bezpieczne czyszczenie i pranie materacy w Krakowie

Dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań, czyszczenie i pranie materacy przebiega w trosce o bezpieczeństwo ludzi, zwierząt i środowiska. Obie usługi realizowane są przez nasz zgrany i doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów. Odpowiednią metodę sprzątania dobierzemy podczas zapoznawania się ze zleceniem. W naszej ofercie korzystamy z metod parowych i ekstrakcyjnych.

Nasza skuteczność i profesjonalizm zostały niejednokrotnie docenione pozytywnymi opiniami i rekomendacjami zadowolonych ze współpracy klientów. Przeczytaj je na naszym profilu na Facebooku i Google+. Niezależnie od stopnia trudności zadania, zapewniamy szybką realizację zlecenia czyszczenia i prania materacy. W Krakowie świadczymy bezpłatny dojazd do klienta. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku prania materaców stosujemy również technologię parową wzmocnioną punktowym odplamianiem enzymatycznym.

Procedura czyszczenia kształtuje się następująco:

Czyszczenie parowe polega na nanoszeniu pary pod ciśnieniem oraz odsysaniu wraz z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Gorąca para wodna penetruje brud aż do dna powierzchni bez użycia środków chemicznych

Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtracji – filtr wodny oraz mikrofiltr HEPA 12 (EN1822:1998), który zatrzymuje roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki o wielkości powyżej 0,3 μm oczyszczając powietrze w 99,9%.

Pranie materaców – oferowane w dwóch opcjach:

Czyszcznie parowe – Zalecane do regularnego stosowania, zaletą jest fakt iż materac jest niemal natychmiast suchy, nieco niższa skuteczność biobójcza. Polecane np. w hotelach gdzie czas schnięcia ma kluczowe znaczenie.

Pranie ekstrakcyjne z użyciem certyfikowanego środka biobójczego będącego produktem medycznym – wysoka skuteczność biobójcza, materac potrzebuje kilku godzin do pełnego wyschnięcia

Usługa czyszczenia materacy ma charakter higieniczny, z większości poszyć niestety nie schodzą przebarwienia.

Cennik (obustronne pranie materaca)

Czyszczenie materacy

szerokość 90 cm80zł
szerokość 140-160 cm120zł
szerokość 180-200140zł
PAKIET SPA Z DODATKOWĄ DEZYNFEKCJĄ PAROWĄ MATERACA
Usługa dla klientów ceniących sobie najwyższy poziom higieny. Łączy dwie techniki - pranie enzymatyczne, a następnie drugim urządzeniem wykonujemy czyszczenie parowe, które dodatkowo przyspiesza czas schnięcia.
szerokość 90 cm100zł
szerokość 140-160 cm160zł
szerokość 180-200 cm180zł

W połączeniu z innymi usługami rabat 20 % od ww. cen