shutterstock_651499792

Ekologiczna pralnia dywanów – Łódź w zielonej magii “eko-czystości”

Oferujemy czyszczenie i pranie wykładzin w Łodzi dla klientów indywidualnych oraz przedstawicieli małych i dużych firm. Specjaliści Ecoshine są znawcami włókien materiałowych. Po rozpoznaniu ich specyfiki i próby dopasowują oni specjalistyczne detergenty naturalne oraz sprzęt czyszczący najnowszej generacji. Oferujemy czyszczenie i pranie wykładziny metodą enzymatyczną. Wszystkie nasze działania dostosowujemy ściśle do wymagań klienta. Sprawdź naszą bogatą ofertę usług.

Pranie i czyszczenie wykładzin biurowych – Łódź dla eko-przedsiębiorców

Oferujemy ekologiczne czyszczenie i pranie wykładzin biurowych. Te dwa różne procesy łączy wspólny cel dokładnego usunięcia brudu z powierzchni użytkowej. Ma ona zostać odświeżona i pachnąca. Czyszczenie wykładziny biurowej polega na pozbyciu się zanieczyszczeń nierozpuszczalnych w wodzie. W tym celu używamy specjalistycznych odkurzaczy ze ssawą, usuwających wszystkie zagłębione cząstki brudu. Nasi specjaliści wiedzą, że są one ściśnięte w ciasnych splotach włókien wykładzinowych. Jak wygląda zatem skuteczne pranie wykładzin biurowych? Odbywa się ono przy zastosowaniu eko-specjalistycznego środka enzymatycznego Chemspec DFC 210 One Earth i odkurzaczy natryskowo-ssących. Dzięki temu pranie wykładziny biurowej jest skutecznie. Detergenty enzymatyczne rozpuszczają brud, a specjalistyczny sprzęt wciąga go ssawą do zbiornika. Odkurzacz działa pod ciśnieniem w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, więc usuwa drobnoustroje, bakterie i roztocza.

Czyszczenie i pranie dywanów z dojazdem do klienta

Pranie dywanów i wykładzin wykonujemy z użyciem wody. To najskuteczniejsza metoda na całkowite wydobycie brudu z całych długości włókien materiałowych. Pranie dywanów odbywa się na mokro przy zastosowaniu środków enzymatycznych. Brud jest wciągany z runa i osnowy dywanu przez ssawkę ciśnieniową z miękkim włosiem, która – używana przez doświadczonego specjalistę z naszej firmy – nie niszczy struktury nawet najdelikatniejszych włókien dywanowych. Proces prania poprzedza u nas czyszczenie wykładzin dywanowych w celu usunięcia wszystkich powierzchniowych zanieczyszczeń, wliczając w to zagniecione resztki plasteliny i gum do żucia. Dzięki temu miękkie włosie bez przeszkód wnika w głąb splotów włókna.

Sposobem enzymatycznym oraz przy użyciu urządzeń natryskowo-ssących wykonujemy również pranie dywanów wełnianych. Stosujemy w tym celu specjalistyczne środki opatrzone certyfikatem WoolSafe. Daje on użytkownikowi gwarancje, że produkt jest wysokojakościowy i bezpieczny do użycia na każdym etapie czyszczenia i konserwacji wykładzin wełnianych.