131620361_475131010120204_2091783833057983172_n

Ozonowanie biur i mieszkań – Ecoshine Katowice

Zauważyliście na ścianie niepokojące objawy sygnalizujące, że w pomieszczeniu pojawiły się niebezpieczne dla zdrowia patogeny? U osób często w nim przebywających nasiliły się objawy alergii? Tego rodzaju problemów zdecydowanie nie należy bagatelizować. Powierzcie ich rozwiązanie fachowej firmie, jaką jest Ecoshine. Jako grono wysokiej klasy specjalistów posiadamy wieloletnie doświadczenie w ozonowaniu biur oraz mieszkań m.in. w Katowicach.

Ozonowanie pomieszczeń oferowane przez nas mieszkańcom Katowic, jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą, która pozwala pozbyć się grzybów, bakterii i wirusów. Stosuje się ją również przeciwko roztoczom oraz drobnoustrojom, jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z alergiami. Nasi specjaliści pomogą pozbyć się alergenów ze wszystkich mebli, podłóg, ścian. Zadbamy o zdrowie wasze oraz waszych najbliższych!

Efektywna dezynfekcja ozonem dla mieszkańców Katowic

Ozonowanie mieszkania, które przeprowadzamy m.in. w Katowicach, to nie jedyny obszar naszej działalności. Analogiczną usługę wykonujemy bowiem nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla małych oraz dużych firm. Celem ozonowania Waszego biura w Katowicach może być też pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Dzięki wpływaniu na zmianę właściwości przeróżnych związków organicznych proces ten nie maskuje jedynie źródła przykrego zapachu, lecz trwale go usuwa. Specjaliści Ecoshine zneutralizują odór stęchlizny, nikotyny czy spalenizny, pozostawiając w zamian czyste i zdezynfekowane powietrze.

Cząsteczki ozonowe są aż 50 razy skuteczniejsze od chloru i 3000 razy szybsze od jego działania. Zamawiając zatem ozonowanie biur lub mieszkań m.in. w Katowicach wybieracie wysoką wydajność Ecoshine, a zarazem zaoszczędzą czas!

OZONOWANIE WROCŁAW – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


 1. Usługę wykonujemy na terenie Katowic i okolicy z bezpłatnym dojazdem do klienta.  Ozonowanie, jak wszystkie nasze usługi, wykonujemy dla biur oraz mieszkań prywatnych.
 2. Przygotowanie pomieszczenia – przed uruchomieniem generatora ozonu dokładnie uszczelniamy wszystkie elementy, które mogłyby wpłynąć na spadek stężenia ozonu
 3. Zabezpieczenie sprzętu i roślin jest niezbędne przed wykonaniem zabiegu ponieważ jak wyżej wspomnieliśmy ozon w bezpośrednim kontakcie jest szkodliwy dla organizmów żywych. 
 4. Ozonowanie jest możliwe po wykonaniu powyższych punktów i podczas nieobecności domowników czy pracowników biura. Czas wykonania dezynfekcji jest zależny od kubatury pomieszczenia oraz mocy zastosowanego sprzętu, co przedstawia poniższa tabelka.
 5. Wietrzenie – to ostatni etap dezynfekcji pomieszczeń – ozon ma bardzo szybki czas rozkładu więc zagwarantowanie kilkunastominutowego przeciągu po naszej wizycie jest zazwyczaj wystarczające.
 6. Szacowany czas ozonowania*
  Wydajność ozonatora
  ---
  Powierzchnia
  10g/h20g/h
  50 m240 minut20 min
  75 m260 minut30 min
  100 m2------40 min
  200 m2------75 min
  *Podane wartości dotyczą standardowej dezynfekcji pomieszczeń, przy usuwaniu ciężkich zapachów np. spalenizny czy wilgoci czas ten będzie wydłużony i dostosowany do skali problemu.

OZONOWANIE KATOWICE CENNIK

POWIERZCHNIA LOKALU
(zakładając wysokość 2,5m)
CENA
do 30 mkw.150 zł
do 50 mkw.180 zł
do 75 mkw.250 zł
do 100 mkw.350 zł
do 200 mkw.450 zł
powyżej 200 mkw. wycena indywidualnie

W połączeniu z innymi usługami (pranie tapicerki lub wykładzin) nawet do 20 % rabatu.

Przy umowie na cykliczne ozonowanie pomieszczenia w Katowicach nawet do 50 % rabatu