131682422_397866261421215_2446853147506801582_n

Pranie / czyszczenie materacy – Ecoshine Katowice

Zlecone czyszczenie i pranie materaca zrealizujemy na terenie Katowic w godzinach dogodnych dla klienta. W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, ekologiczne środki czystości oraz profesjonalny sprzęt czyszczący. Dzięki nim nasze działanie dociera do najgłębszych warstw powierzchni materiałowych mebli, z których wydobywamy zanieczyszczenia. Pozostawiona nieskazitelna czystość zwiększa komfort użytkowania wypranych sprzętów i akcesoriów.

Pranie i czyszczenie materaca w Katowicach

Usługa eko czyszczenia i prania materacy na pewno zadowoli tych mieszkańców Katowic, którzy oczekują pozbycia się uciążliwych roztoczy, bakterii i drobnoustrojów. Aby to osiągnąć, sprzątany materiał poddajemy działaniu skutecznych środków biobójczych. Ich niezawodność i siła czyszcząca skutecznie pozbywa się wszelkiego rodzaju plam oraz zanieczyszczeń. Przy użyciu ekologicznych detergentów – poddanych działaniu urządzeń parowych bądź ekstrakcyjnych – usuwamy naskórek, płyny fizjologiczne i sierść zwierząt domowych. Czyszczenie i pranie materaca, które w Katowicach realizujemy z pasją i zaangażowaniem, to świetna oferta nie tylko dla osób chcących odświeżyć przestrzenie użytkowe, ale także dla alergików.

Czyszczenie i pranie materacy – zadbaj o bezpieczeństwo

Eko czyszczenie i pranie materacy zapewnia bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom oraz środowisku. Usługi realizowane są przez nasz zespół doświadczonych specjalistów. Po zapoznaniu się ze strukturą zabrudzonego materiału, dobierzemy właściwą metodę czyszczenia i prania materacy, która przywróci im stan fabryczny. Jako firma od lat cieszymy się zaufaniem klientów – posiadamy pozytywne opinie oraz rekomendacje umieszczone na Facebooku i Google+.Samodzielnie dojeżdżamy do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z nami. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!

W przypadku prania materaców stosujemy również technologię parową wzmocnioną punktowym odplamianiem enzymatycznym.

Procedura czyszczenia kształtuje się następująco:

Czyszczenie parowe polega na nanoszeniu pary pod ciśnieniem oraz odsysaniu wraz z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Gorąca para wodna penetruje brud aż do dna powierzchni bez użycia środków chemicznych

Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtracji – filtr wodny oraz mikrofiltr HEPA 12 (EN1822:1998), który zatrzymuje roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki o wielkości powyżej 0,3 μm oczyszczając powietrze w 99,9%.

Pranie materaców – oferowane w dwóch opcjach:

Czyszcznie parowe – Zalecane do regularnego stosowania, zaletą jest fakt iż materac jest niemal natychmiast suchy, nieco niższa skuteczność biobójcza. Polecane np. w hotelach gdzie czas schnięcia ma kluczowe znaczenie.

Pranie ekstrakcyjne z użyciem certyfikowanego środka biobójczego będącego produktem medycznym – wysoka skuteczność biobójcza, materac potrzebuje kilku godzin do pełnego wyschnięcia

Usługa czyszczenia materacy ma charakter higieniczny, z większości poszyć niestety nie schodzą przebarwienia.

Cennik (obustronne pranie materaca)

Czyszczenie materacy

szerokość 90 cm80zł
szerokość 140-160 cm120zł
szerokość 180-200140zł
PAKIET SPA Z DODATKOWĄ DEZYNFEKCJĄ PAROWĄ MATERACA
Usługa dla klientów ceniących sobie najwyższy poziom higieny. Łączy dwie techniki - pranie enzymatyczne, a następnie drugim urządzeniem wykonujemy czyszczenie parowe, które dodatkowo przyspiesza czas schnięcia.
szerokość 90 cm100zł
szerokość 140-160 cm160zł
szerokość 180-200 cm180zł

W połączeniu z innymi usługami rabat 20 % od ww. cen