RENOWACJA LAMP

Dziś reflektory produkuje się z tworzyw sztucznych, które zabezpiecza się warstwą ochronną. Z czasem jednak promieniowanie UV oraz nieprofesjonalna chemia sprawiają, że stają się one wyblakłe i żółkną, nie wspominając o zadrapaniach czy odpryskach. Najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie nowych reflektorów zanim czas odbije na nich swoje piętno. W przypadku zaniedbanych (co nie zawsze oznacza starych…) reflektorów można przeprowadzić zabieg ich renowacji. Usunięcie starej, zniszczonej warstwy ochronnej pozwala odsłonić tworzywo w nienagannej kondycji, które bo odpowiednim zabezpieczeniu i regularnej pielęgnacji będzie stanowiło element wspaniałej prezencji Państwa samochodu.

Cennik

Renowacja lamp


od 150 zł/komplet
Podstawowe zabezpieczenie przeciw UV


od 20 zł
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną

od 60 zł
Folia ochronna wycena indywidualna

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Czy każdy rodzaj lampy można polerować?

Do regeneracji nadają się tylko lampy wykonane z tworzyw sztucznych, a więc wszystkie obecnie produkowane modele. Nie warto polerować lamp szklanych ponieważ jest to proces zbyt czasochłonny i kosztochłonny – opłacalny jedynie w przypadku renowacji wartościowych klasyków gdzie uzyskanie zamiennika jest niemożliwe

 
Czy efekt po renowacji lamp jest trwały?

Podobnie jak w przypadku renowacji lakieru klient dostaje trwały efekt który może ulec ponownemu zużyciu jeśli nie zostanie odpowiednio zabezpieczony.

Czym najlepiej zabezpieczyć lampy?

Najtrwalszym, najbardziej pancernym i nieporównywalnie najdroższym zabezpieczeniem są folie ochronne. Najlepiej wizualnie prezentują się natomiast powłoki ochronne – są całkowicie niewidoczne, a najlepsze wytrzymują kilka lat. Nawet najlepiej wylany lakier bezbarwny może pozostawić tzw. “morę”, “skórkę pomarańczy”, dlatego odradzamy takie rozwiązanie.